X

Přihlášení

29.10.2014 by Rudolf Hasák

15 let kopal tunel z ložnice do hospody, manželka nic nepoznala!

tajný, tunel, hospoda, ložnice, pivo

Pokud chlap dostane slinu na pivo, nic ho nezastaví. O to se přesvědčila manželka Patsyho Kerra, který 15 let kopal tajný tunel ze svého domu do hospody 15 let.

Událost, která by stála za to napsat do nějaké knihy rekordů se stala v severoirském městě Omagh. Aby si Kerr zkrátil cestu do své milované hospody, a mohl se v noci odplížit tajně na jedno, vykopal 244 metrů dlouhý tunel. Téměř každý den se odplížil večer v 23:00 na pivo a v 1:00 byl zase zpět! Necelých 5 let mu to nezjištně vycházelo.

foto by trombone65 (PhotoArt Laatzen)

Úniková cesta před spící manželkou měla dohru u soudu, kdy byla na Kerra podána žaloba sousedem, kterému omylem porušil kanalizační systém. Tímto hra na krtka skončila. Po průzkumu čištění odpadních problémů, které se ukázaly být způsobeny tím, že Kerr narazil náhodou při výkopu tunelu na potrubí, a to také způsobilo únik odpadních vod do jeho tunelu po dobu pěti let. Soudce zpochybnil Kerrovu manželku, proč z něho nikdy necítila splašky a pachy. Ta jenom pokrčila rameny.

Když u něho zazvonila policie, Patsy Kerr věděl, že bude mít co vysvětlovat. Né jenom policii ale i své manželce, která doposud nevěděla... že z ložnice vede úniková cesta do hospody.

Kerr řekl, že hledal inspiraci ve filmu Útěk z věznice Shawshank, kde se herec z vězení tím, že si vykopal cestu ven geologickým kladívkem.

zdroj: tyronetribulations.com

Dnes už je vybavit váš dům nebo byt nábytek jednoduší! Koupit si nábytek přes internet je tak lehké a když se vám nebude líbit! Můžete ho vrátit zpátky.
loading...

Komentáře

Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky a úvěry jsou alternativou bankovních úvěrů a rozlišujeme je do několika typů. Nebankovní půjčky mají pro žadatele vyšší dostupnost a jsou ve velké míře benevolentí k bankovním či nebankovním registrům. Výše úroků u nebankovních půjček se však mohou velmi lišit, je tedy potřeba dbát především celkovou nominální hodnotu půjčky nebo úvěru. Vyzkoušejte naši nabídku půjček, kde nabízíme finanční produkty s vysokou dostupností za seriózních podmínek.


Typy nebankovních půjček

Nebankovní půjčky nejčastěji rozlišujeme na krátkodobé půjčky – většinou se jedná o půjčky do 5000 Kč s výpůjční lhůtou pár týdnů (v některých případech na pár měsíců), střednědobý spotřebitelský úvěr – standardní úvěr, ke kterému je potřeba doložit příjem žadatele a také se zde více prověřují bankovní a nebankovní registry, dále pak půjčky s ručením (zástavou) nemovitostí – nebankovní hypotéky.


Nebankovní půjčky bez registru

Častou překážkou pro získání úvěru v bance bývá negativní záznam v registrech dlužníků. Do tohoto registru se ale může dostat kdokoliv třeba jen za opožděnou splátku. Cesta k výmazu záznamu z těchto registrů však bývá delší. Většina našich půjček přihlíží k těmto registrům, ale jsou k těmto registrům tolerantní. Nebankovní půjčku u nás tedy mohou získat i žadatele se záznamem v registrech.

PR článek