X

Přihlášení

25.05.2015 by Rudolf Hasák
photo by YouTube.com

17-letý mladík mluvil s Ježíšem! Byl 20 minut mrtví

mladík, smrt, ježíš, záhada, oživl, klinická smrt, zack clements

Výpověď tohoto mladého muže vám nažene husí kůži. Zack Clements z Austinu tvrdí, že ho během klinické smrti zachránil muž s hustou bradou, který mu v kritické chvíli položil ruku na rameno a ujistil ho, že všechno bude v pohodě.

Až neuvěřitelné! Tento mladík byl 20 minut klinicky mrtvý. Když se probral na lůžku byl to zázrak. Zack se zhroutil na zem ve škole během tělocviku a jeho srdce přestalo bít. Všichni se zděsili! Když k němu dorazili zdravotníci, nenahmatali žádný tep a začali ho oživovat. Podařilo se jim to až po dlouhých minutách, uvedl server Mirror.co.uk.

Lékaři k případu nic neřeknou, protože nechápali, jak se po tak dlouhé době mohl vzbudit bez zdravotních následků. je to až neuvěřitelném že tento klučina nemá trvalé následky. Mladík však popisuje svou klinickou smrt jako zázrak, když ho navštívil Ježíš a řekl mu: "Všechno bude v pořádku."

"Během těch 20 minut jsem uviděl muže s rozháraným vlasy a hustou bradou. Netrvalo mi dlouho, než jsem pochopil, že je to Ježíš, "popsal Zack pro CBS DFW. "Popošel jsem k němu a on mi položil ruku na rameno a uklidnil mě, abych se nebál."

Zack s celou svoji rodinou si je docela jistý, že muselo jít o nadpozemský zásah, který není v lidských silách. Lékaři se mu jen vysmáli, protože o někom jako je Ježíš slyšet nechtějí. Podle nich jsou to právě oni, kdo mu zachránil život. Mladík nyní čeká na povolení od lékařů, aby se mohl vrátit zpátky do školy.


Stavíte dům nebo renovujete byt? Potřebujete vybavení či nábytek do koupelny? Internetový obchod Bedlinka nabízí koupelnový nábytek, umyvadla a skříňky do koupelny. Výhodami je mnoho slev a doprava za pár korun.

loading...

Komentáře

Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky a úvěry jsou alternativou bankovních úvěrů a rozlišujeme je do několika typů. Nebankovní půjčky mají pro žadatele vyšší dostupnost a jsou ve velké míře benevolentí k bankovním či nebankovním registrům. Výše úroků u nebankovních půjček se však mohou velmi lišit, je tedy potřeba dbát především celkovou nominální hodnotu půjčky nebo úvěru. Vyzkoušejte naši nabídku půjček, kde nabízíme finanční produkty s vysokou dostupností za seriózních podmínek.


Typy nebankovních půjček

Nebankovní půjčky nejčastěji rozlišujeme na krátkodobé půjčky – většinou se jedná o půjčky do 5000 Kč s výpůjční lhůtou pár týdnů (v některých případech na pár měsíců), střednědobý spotřebitelský úvěr – standardní úvěr, ke kterému je potřeba doložit příjem žadatele a také se zde více prověřují bankovní a nebankovní registry, dále pak půjčky s ručením (zástavou) nemovitostí – nebankovní hypotéky.


Nebankovní půjčky bez registru

Častou překážkou pro získání úvěru v bance bývá negativní záznam v registrech dlužníků. Do tohoto registru se ale může dostat kdokoliv třeba jen za opožděnou splátku. Cesta k výmazu záznamu z těchto registrů však bývá delší. Většina našich půjček přihlíží k těmto registrům, ale jsou k těmto registrům tolerantní. Nebankovní půjčku u nás tedy mohou získat i žadatele se záznamem v registrech.

PR článek