Zdroj: facebook.com/zarina.anwar1
04.08.2017 by Rudolf Hasák

Dětský pláč vycházel z igelitové tašky! Strážník továrny nevěřil svým očím

děti, miminko, v igelitové tašce, pláč, les

Je opravdu smysl života najít si partnera, s ním zplodit dítě a předat nové generaci své získané znalosti a zkušenosti ze života? Mnoho lidí se domnívá, že to je účel, proč jsme na tomto světě...

Většina dívek a žen se nemůže dočkat, až budou mít své milované miminko a jiní ačkoliv se snaží, ze zdravotních důvodů jej mít nemohou.

Bohužel jsou na tomto světě i takové maminky, které se nechovají zrovna ukázkově a často se dopouští tragických činů na pomezí zákona.

Denis Saranzev, strážník ruské továrny, každý den ve své práci prochází okolí areálu, aby se ujistil, že je vše v pořádku. Během hlídky uslyšel v lese slabý pláč miminka, což se mu nechtělo zpočátku věřit.

Šel po hlase do lesa, kde uviděl v křoví mezi odpadky v igelitové tašce malinkou ručičku. V ní byla špinavá několikadenní holčička, po které lezli mravenci. Strážník ihned zavolal záchranou službu a policii!

Holčička mimo to, že měla zalepené oči a mravence v uších neutrpěla vážné zdravotní potíže. Lékaři byli v šoku a nemohli uvěřit svým očím.


Zdroj: Facebook.com / Zarina Anwar

Policie spustila pátrání po matce. Olesyi Lukyanovasovou (22) se podařilo dopadnout  a zatknout velice rychle.

Ta však z počátku tvrdila, že byla znásilněna. Později však svoji výpověď uvedla na pravou míru a přiznala se, že dítě nechtěla a odnesla ho do lesa.


Policii stačilo pár dní na to, aby vypátrala i otce. Potvrdili to testy DNA a muž dokonce nevěděl, že má děvčátko a s radostí holčičku adoptoval.

Zdroj: Facebook.com / Zarina Anwar

Olesya byla odsouzena a ve vězení si užije 2 roky. Holčička je nyní na tom o mnoho lépe, a hodně lidí si myslí, že by měla za své činy čelit vyššímu trestu.

Komentáře