04.11.2016 by Milan Kněz

ePoptávka – místo, kde každá poptávka najde svého zájemce

práce, internet, poptáva, obchod, příležitost, nabídka, online

Potřebovali byste pomoci se stavbou chalupy? Máte zájem o vytvoření internetového obchodu, protože jste se rozhodli prodávat online? Sháníte zánovní sportovní vybavení nebo třeba nábytek? Na každou svou poptávku najdete zájemce právě na ePoptávka.cz, což je největší poptávkový systém působící v České republice. Pokud tedy hledáte dodavatele jistého zboží nebo poskytovatele konkrétních služeb, epoptávka.cz Vás stoprocentně nezklame. Jak to celé vlastně funguje?

Prvním krokem bude zadání poptávky. Stačí vyplnit jednoduchý formulář, a následně se poptávka dostane k interním pracovníkům, kteří poptávku zkontrolují, schválí a rozešlou vyhovujícím dodavatelům. Takto se tedy Vaše poptávka dostane během pár hodin přímo k těm, které byste jinak museli složitě vyhledávat a kontaktovat sami. Z firem, které na Vaši poptávku zareagují, si budete moci vybrat tu, se kterou následně uzavřete smlouvu. Vybírat můžete podle kvality nabídky nebo podle ceny, to je pouze na Vás. Celý tento proces je velmi rychlý, spolehlivý, a šetří Váš čas, i peníze.

    Úspora v řádech desítek procent v porovnání s běžnými cenami na trhu
    Úspora času díky okamžitému přesměrování k vyhovujícím dodavatelům
    Zisk nabídek od ověřených a spolehlivých dodavatelů
    Je to zcela zdarma – za podání poptávky nezaplatíte ani korunu!

Výhodné pro obě dvě strany

ePoptávka je výhodná nikoliv jen pro poptávající, ale samozřejmě i pro dodavatele, kteří se rozhodli s tímto systémem spolupracovat. Dodavatelé mají totiž možnost dostat se tímto způsobem k velmi zajímavým obchodním příležitostem a získat tak nové zakázky. Poptávky, které budou vyhovovat zaměření dodavatele, jsou navíc posílány přímo na email, tudíž odpadá starost s neustálým procházením seznamu a kontrolováním toho, zdali nepřibyla nějaká nová vyhovující nabídka.

Komentáře