25.09.2016 by Rudolf Hasák

Muž z Náchoda sypal ženám do kávy prášky na spaní. Chtěl mít sex!

káva, úchyl, zvrhlík, sex, omamné látky

Česká kriminálka řeší velice neobvyklí případ, který se u nás odehrál. Muž z Náchodska sypal ženám do kávy prášky na psaní. Né že by ženy měli problémy usnout, měl k tomu řádný důvod. Chtěl si prostě užít trošku sexu.

Před několika dny přišla na policie žena, která chtěla ohlásit trestný čin. Oznámila, že ji nasypal pachatel do kávy neznámou omamnou látku. Žena měla snížené smyslové vnímání a muž toho bez váhání zneužil. Ukázalo se, že nebyla jedinou obětí.

Ženy vypověděly, že se s mužem setkaly, aby mu pomohly s jeho osobními problémy. Nabídl jim kávu, při čemž začali na sobě pozorovat nežádoucí účinky a nevolnost. Podle deníku Extra, se dostavili také výpadky paměti a jedna žena si dokonce pamatuje mužskou postavu obnaženou do půlky těla.

Důkazy byly více než přesné a podezřelí muž se k hrozivému činu přiznal. Policii sdělil, že stejným způsobem zneužil i svoji známou. Hlavním motivem byla touha po sexu a to se díky stydlivosti muži přirozenou cestou nepodařilo. Policie nevylučuje, že se obětí mohlo stát i více dívek.

Komentáře