Zdroj: Jo Jakeman (ilustrační foto)
08.10.2017 by Rudolf Hasák

Opilá matka nadýchala 3,5 promile! V kočárku měla měsíční miminko

opliá, žena, brno, nádraží, děti, dítě, kočárek, 3,5 promile, alkohol

U brněnského hlavního nádraží byla spatřena silně opilá žena. To by nebyla žádná katastrofa, kdyby neměla v kočárku teprve měsíční miminko.

Kolemjdoucí zahlédl před brněnským hlavním nádražím kolem 23 hodiny ženu s kočárkem, co se sotva drží na nohou.

Nevěděl, pod jakými omamnými látkami žena je a neváhal! Ihned volal strážníky městské policie.

"Žena se o kočár opírala a měla velké potíže udržet se na nohou. Vezla přitom teprve měsíčního kojence, s nímž měla v úmyslu dojet autobusem do Zábrdovic. Hlídka musela ženu opřít o služební vozidlo, aby neupadla na zem," sdělil médiím mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Nezodpovědná matka byla totálně vyřízená. Byla v takovém stavu, že strážníkům nedokázala smysluplně odpovídat na otázky.

Hlídka vycítila, že je žena pod vlivem alkoholu a dala ji dýchnout. Když přístroj naměřil 3,5 promile, nemohli policisté uvěřit vlastním očím.

ilustrační fotografie

Přivolali sanitku, státní policisty a také sociální pracovníky, kteří se o dítě postarali. Ženu sanitka převezla pod dohledem městské policie na záchytku.

Proč se opila a jak vůbec mohla opatrovat měsíční miminko pod vlivem, teď bude vysvětlovat policistům.


ilustrační fotografie

Chápeme, že mnoho lidí má problémy a některé matky samoživitelky nezvládají živit rodinu, to ovšem neznamená, že alkohol vyřeší vaše problémy.... zvlášť pokud má někdo miminko či vychovává děti... buďte rozumní a prosím nepijte.  Ne jenomže ohrožujete své zdraví, ale také můžete ublížit svým dětem :(

zdroj: tn.cz


Komentáře