Zdroj: infospravy.sk
26.08.2015 by Rudolf Hasák

Studentku vyhodili z bytu! Teď bydlí ve vlaku a je šťastná

vlak, studentka, dívka, byt, bydlení,

Vzpomínáte na studentská léta? Nebo snad ještě studujete? Tak to nám dáte za pravdu že podnájmy pro studenty jsou totálně předražené. To, jak se tato mladá studentka rozhodla, vás možná bude fascinovat. S tím, že vlastně nemá kde bydlet, si hlavu nelámala a přišla s jednoduchým řešení, které zaujalo celý svět. Dvůj zbytek života chce mladá studentka strávit ve vlaku. Přijde vám to jako nepředstavitelné? Možná je Leonie Muller šílená, nebo jenom vymyslela ekonomický plán, jak ušetřit značné množství peněz.

vlak.jpg

Leonie Muller je cílevědomá studentka, která ještě nedávno bydlela v podnájmu v německém bytu. Bohužel nebo snad naštěstí se po výměně názorů s majitelem bytu ocitla na ulici. Střechu nad hlavou si vyřešila zajímavým způsobem. Rozhodla se začít žít nový život ve vlaku.

Za 380 dolarů si koupila předplacenou jízdenku, což pro ní znamená, že bez zaplacení může nastoupit na jakýkoliv vlak v kraji a využívat sociální zařízení, kterým je vlak vybaven. V luxusním vlaku se může bez problému umýt, psát slohové úlohy a eseje do školy. Podle ní je to spíš celoroční dovolená, než předplacené cestování.

ad_178830216.jpg

"V den D jsem si zabalila všechny svévěci, knihy, počítač a věděla sem, že v tom bytě už bydlet nechci. Našla jsem si alternativní řešení a dokonce ušetřím. ", řekla studentka.

Díky tomu že žije ve vlaku, nemá problém se kdykoliv zastavit u svých blízkých. "Čtu si, píšu, dívám se z okna neustále potkávám nové mladé lidi. Ve vlaku každý den zažiji něco nového a svůj jedinečný zážitek chci napsat i do své závěreční práce", dodala vynalézavá studentka.


vlak2.jpgZdroj foto: twitter.com

Zdroj: metro.co.uk

Komentáře