X

Přihlášení

25.11.2015 by Petr Masťák

Už není cesty zpět, Islámský stát vyhlásil válku České republice!

islámský stát, teroristé
Islámský stát je aktuálně v médiích tématem číslo jedna. A to nejen díky aktuálními teroru ve Francii a potažmo Belgii, ale také díky tomu, jak se Francie mstí za pařížské útoky.

Jenže teď se Islámský stát dostává opět do médií, a tentokrát se to týká i nás. Islámský stát totiž oficiálně zařadil Českou republiku na svůj seznam úhlavních nepřátel. Nejsme ale jediní, vyhrožování přišlo i dalším 59 státům po celém světě. Patří tam například země jako USA, Francie, Británie, Finsko nebo například Itálie.

loading...

Komentáře

Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky a úvěry jsou alternativou bankovních úvěrů a rozlišujeme je do několika typů. Nebankovní půjčky mají pro žadatele vyšší dostupnost a jsou ve velké míře benevolentí k bankovním či nebankovním registrům. Výše úroků u nebankovních půjček se však mohou velmi lišit, je tedy potřeba dbát především celkovou nominální hodnotu půjčky nebo úvěru. Vyzkoušejte naši nabídku půjček, kde nabízíme finanční produkty s vysokou dostupností za seriózních podmínek.


Typy nebankovních půjček

Nebankovní půjčky nejčastěji rozlišujeme na krátkodobé půjčky – většinou se jedná o půjčky do 5000 Kč s výpůjční lhůtou pár týdnů (v některých případech na pár měsíců), střednědobý spotřebitelský úvěr – standardní úvěr, ke kterému je potřeba doložit příjem žadatele a také se zde více prověřují bankovní a nebankovní registry, dále pak půjčky s ručením (zástavou) nemovitostí – nebankovní hypotéky.


Nebankovní půjčky bez registru

Častou překážkou pro získání úvěru v bance bývá negativní záznam v registrech dlužníků. Do tohoto registru se ale může dostat kdokoliv třeba jen za opožděnou splátku. Cesta k výmazu záznamu z těchto registrů však bývá delší. Většina našich půjček přihlíží k těmto registrům, ale jsou k těmto registrům tolerantní. Nebankovní půjčku u nás tedy mohou získat i žadatele se záznamem v registrech.

PR článek