04.06.2017 by Rudolf Hasák

V Indii se narodila kráva s hlavou člověka! Podle nich je to bůh

indie, zvíře, humanoid, bůh, kráva s hlavou člověka

Indie je jediným místem na planetě, kde stále a pořád vznikají mutace zvířat, které se začínají svojí mutací podobat lidem. Je to až neuvěřitelné, samo sebou i zajímavé, že jsme o tom museli dát vědět veřejnosti a poslat to mezi naše lidi.

V jednom ze zvířecích útulků v Indii se před několika dny narodil nový člen na půl kráva na půl člověk. Jeho hlava totiž připomíná více tu naší, než hovězí. Nevíme jak je možné, že DNA se takto zdeformuje a ve výsledku nos, uši a oči vypadají, jakoby pocházeli z lidské hlavy.

Možná že zaměstnanci útulku ví, kde vlastně celá pravda vězí! Někteří z vás to napíšou na plnou hubu do komentářů... ale bez důkazu nemůžeme napsat ani píp. Tamní obyvatelé však věří, že zvíře je totiž jeden z mnoha podob hinduistického boha Višny.


Majitel útulku se přiklání k tomu, že zvíře, které se narodilo právě v jejím zařízení, je čistý zázrak a už pracuje na tom, aby bylo v následujících dnech zpopelněno a poté mu dokonce chtějí nechat postavit i menší chrám.

Naštěstí kráva zemřela během hodiny po narození, ale to místním věřícím vůbec nevadilo a jsou si prakticky jisti, že šlo o znamení od jejich boha. Dokážete si představit, že by se to dál rozmnožovalo? To by přeci sám bůh nedopustil...

Komentáře