Zdroj: instagram.com
14.02.2017 by Rudolf Hasák

Žádný tampon ani vložka! Menstruující instruktorka jógy láme rekordy!

video, menstruace, krev, legíny, jóga, instruktorka

Je menstruace normální běžná věc? Instruktorka jógy natočila video, kde kašle na veškeré ženské hygienické potřeby. Trapas, kterým sklízí brutální sledovanost, vidělo miliony lidí... Bloody Mary má náš obdiv :D

Hned poté, co hlavní aktérka Stephanie umístila video na internet, se strhla lavina kritiky. Instruktorka jógy se svěřila s tím, že jej lidé píší soukromé správy z různých úhlů pohledu. Co taky mohla čekat, že?

Ano, každá žena se v období periody chová nepředvídatelně a ani to, že je stále ve stresu jí neomlouvá.


Instruktorka jógy z texaského Austinu snaží bojovat proti této naší společnosti velmi kontroverzním způsobem. Stephanie Gongora přidala na Instagram video, na kterém cvičí jógu a má na sobě bílé legíny a top. Mezi nohama má flek od menstruační krve.

"Jsem žena a proto krvácím. Je to špinavé, bolestivé a hrozné, ale je to krásné. Přesto jste to dosud nevěděli, protože jsem to skrývala. Protože my ženy se snažíme usmívat i ve chvíli, kdy nás to bolí a máme nepříjemné křeče, "napsala Stephanie.

Čeho se snaží dosáhnout pochopí pravděpodobně jen ženy. Nicméně si zkuste představit, kdyby jí následovala dnešní generace a potkávali byste ve fitku samé krvavé legíny...

Přestože se na Stephanie v komentářích okamžitě spustila vlna kritiky, přiznala, že do soukromých zpráv její chodily podpůrné názory a příběhy jiných žen. A tak si myslí, že její video účel splnilo.

Komentáře