04.12.2015 by Rudolf Hasák

Zakladatel facebooku se stal otcem! Rozhodl se rozdat 99% akcií

facebook, celebrity, zuckerberg, dítě, mimino, akcie

Světem se šíří zpráva o tom, že se zakladatel sociální sítě Facebook Mark Zuckerberg stal konečně otcem. Jemu a jeho manželce Priscille Chan se narodila malá dcerka Maxima Chan Zuckeberg.

Zprávu o narození holčičky se dozvěděli všichni až pomocí Facebooku, kterou roznesl sám novodobí tatínek. Zuckeberga známe všichni jako majitele největší sociální sítě, není divu že je tak populární. Mezi první gratulanty štěstí, se mohla pyšnit dokonce Melinda Gates, manželka Billa Gatese nebo Shakira.

Co je ale zajímavé, Zuckerberg dal na Facebook dopis, který byl rádoby určený jeho narozené dceři, ve kterém píše, že by si pro ni přál lepší svět. Zároveň ohlásil založení charitativní organizace a nečekaní pojmenoval stejně jako svou dceru.

Organizace Chan Zuckerberg Initiative, dostane 99% všech akcií Facebooku. Ty mají hodnotu neuvěřitelných 1,5 bilionu korun. Zuckergovi se však nemají co obávat! Jedno procento, které si nechali, má stále hodnotu 11 miliard korun. NO STREES! Budoucnost mají zajištěnou možná i pro více než jednu generaci :)


Komentáře