100-letý řezník se podřezal a svoji manželku vzal sekerou! Nepřežil ani jeden...

To by nebyly velikonoce, aby se někdo nezabil. Svátky se tak bez pořádných jatek opět neobešly. Stoletému muži pravděpodobně přeskočilo. Svoji milovanou ženu zabil sekyrou! Aby se pojistil se, že nepůjde do vězení, podřezal se.

Masakr se odehrál o svátcích v neděli večer ve městě Elmwood Park v americkém státě New Jersey. Starý můž, kterému bylo před několika měsíci 100 let zabil brutálním způsobem svou 88-letou manželku Rosalii. Rozsekal ji sekyrou! Vše vypadá na to, že můž tak učinil v afektu. Když si uvědomil co udělal, pojistil se v koupelně nožem a podřízl se, aby utekl trestu. 

ilustrativní fotografie: Gigi Ibrahim

Místní policie to oznámila v pondělí! Zatím není případ objasněn. Poté, co příbuzní zavolali policii, našla hlídka starý pár v jejich domě. Státní zástupce John Molinelli uvedl, že podle výpovědi svědků, měla dvojice v poslední době mezi sebou spory. Kdežto úřady se domnívají, že vy bytě byl kromě dvou staříku ještě někdo další.

Pravdu se však dozvíme v následujících dnech. Sousedé vypověděli, že potkávali dvojici zesnulých často venku. Vypadali jako normální šťastný pár! Juskin chodil často venčit psa a jeho žena se starala o zahradu a skleník. Podle nich se ale se svými problémy nikomu z okolí nesvěřovali. Rodina se mediím o jejich rodičích vyjádřit nijak nechtěla. Případ se doposud nevyřešil.
loading...