14 epických způsobů žádostí o ruku, které vás motivují

Lidem je předurčeno se rozmnožovat a jsme naprogramovaní všichni stejně... Korporace nás od školy učí co je správné! Podle nich bychom měli vystudovat školu, vejšku a poté jít dřít do fabriky, nebo prodávat boty za pár švestek jako EL Bunda. Je to opravdu to co chcete? Je vaším cílem si najít princeznu svých snů, kterou si vzít a společně zestárnout? Na následujících fotografiích uvidíte nejlepší fotografie žádostí o ruku, které získali na Facebooku nejvíce lajků.

Pracovat 8 hodin denně, spát 8 hodin denně a zbylých 8 hodin věnujete čemu/komu? Takový život je nuda! Celý život škudlit peníze, jezdit ve starém autě a bydlet v  neudržovaném domě? Většina Čechů takto žije... Lidi probuďte se, peníze je třeba točit! Užívejte si, cestujte, jezděte k moři a dělejte co vás baví!

Říkáte si, až po škole, až mi bude 30, až děti vyrostou, až budu v důchodu... Nakonec vám zbyde jen mizerný život a budete litovat věcí, které jste nezkusili!

1

2

Nejhorší co vás může v životě potkat... Nemít nikoho, s kým byste mohli zestárnout! Žít osamotě je opruz a brzy by vám hráblo!

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14


loading...