14-letí žáci základní školy hráli hru! 5 z nich otěhotnělo

Žáci základní školy, kterým nebylo více než 15 let hráli novou hru, při které otěhotnělo 5 studentek. Asi vás nepřekvapí, že se to stalo v Polsku.

USA, Polsko, Japonsko nebo Rusko? Je to jedno, v těchto zemích se není čemu divit. Poláci mají smysl pro humor, ale tyto děti to vzali docela zhurta. O tom se už přesvědčili rodiče těchto nezletilých dětí na základní škole v Ostrodě.

Hra, při níž chlapci přivedli 5 děvčat do jiného stavu je celkem zajímavá. Jmenuje se Slunce a nebo Hvězda. Princip spočívá v tom, že si děvčata lehnou na zem do tvaru slunce nebo hvězdy a tak vytvoří kruh. Hlavy mají u sebe a nohy roztažené. Dívky zavřou oči a pak hrají chlapci.

Ti chodí dokola, jako ve hře "Chodí pešek okolo" a souloží s dívkami. Hru vyhrává ten, kdo vydrží co nejdéle. Dopadlo to jak to dopadlo! 5 dívek vyhrálo leda těhotenství.

Dvě děvčata mají porod už za sebou, sdělila učitelka ZŠ Anna Czarnoczká. Ve škole se nikdo z učitelů s dětmi o jejich sexuálních zkušenostech bavit nechce. Jestli jim rodiče domluví je jen ve hvězdách!

zdroj: thestory.cz


loading...