14 letý grázl si půjde sednout na 30 let! Co provedl, vás bude šokovat

Dva teenageři byly v zatčeni a odsouzeni za mříže, na třicet let. Proč? Za spáchání toho největšího zločinu! Brutálního nemilosrdného útoku na 87-letou bezbrannou ženu.

Zavrhli svou třetinu života! Na to měli dva mladíci myslet, než provedli své činy. 87-leté stařence nalili do krku bělidlo a pak ji znásilnili ve vlastním domě.  Strašné...

ATTACK_C

Raymond Miranda a Ruben Jose Melanson, ve věku 14 a 15 let, se v nočních hodinách Kalifornie vloupali do domu seniorky. Ta té době už spala a ničeho si kvůli špatnému sluchu nevšimla. Oba školáci starou paní napadli a do krku i po celém těle nalili násilím bělidlo. Poté jí oba znásilnili!

Při soudním líčení státní zástupce dodal, že se jednalo o jeden z nejhorších případů, jaký kdy zažil.

Oběť přes komplikované zranění, které udržela, naštěstí přežila. Nouzovým zařízením, se jí podařilo zavolat správce bytu. Ten ihned přispěchal na pomoc a ženu oživoval.

ATTACK_D

Policie zatkla Melansona po krátkém prosledování! Jeho komplic byl dopaden o něco později, díky svědectví. V současné době je grázlům 15 a 16 a budou posláni o vězení pro mladistvé, dokud jim nebude 18. Poté budou přesunuti do vězení pro dospělé se zpřísněnou ostrahou.

zdroj: Informoverload.com
loading...