15 let kopal tunel z ložnice do hospody, manželka nic nepoznala!

Pokud chlap dostane slinu na pivo, nic ho nezastaví. O to se přesvědčila manželka Patsyho Kerra, který 15 let kopal tajný tunel ze svého domu do hospody 15 let.

Událost, která by stála za to napsat do nějaké knihy rekordů se stala v severoirském městě Omagh. Aby si Kerr zkrátil cestu do své milované hospody, a mohl se v noci odplížit tajně na jedno, vykopal 244 metrů dlouhý tunel. Téměř každý den se odplížil večer v 23:00 na pivo a v 1:00 byl zase zpět! Necelých 5 let mu to nezjištně vycházelo.

foto by trombone65 (PhotoArt Laatzen)

Úniková cesta před spící manželkou měla dohru u soudu, kdy byla na Kerra podána žaloba sousedem, kterému omylem porušil kanalizační systém. Tímto hra na krtka skončila. Po průzkumu čištění odpadních problémů, které se ukázaly být způsobeny tím, že Kerr narazil náhodou při výkopu tunelu na potrubí, a to také způsobilo únik odpadních vod do jeho tunelu po dobu pěti let. Soudce zpochybnil Kerrovu manželku, proč z něho nikdy necítila splašky a pachy. Ta jenom pokrčila rameny.

Když u něho zazvonila policie, Patsy Kerr věděl, že bude mít co vysvětlovat. Né jenom policii ale i své manželce, která doposud nevěděla... že z ložnice vede úniková cesta do hospody.

Kerr řekl, že hledal inspiraci ve filmu Útěk z věznice Shawshank, kde se herec z vězení tím, že si vykopal cestu ven geologickým kladívkem.

zdroj: tyronetribulations.com

Dnes už je vybavit váš dům nebo byt nábytek jednoduší! Koupit si nábytek přes internet je tak lehké a když se vám nebude líbit! Můžete ho vrátit zpátky.


loading...