17-letý mladík mluvil s Ježíšem! Byl 20 minut mrtví

Výpověď tohoto mladého muže vám nažene husí kůži. Zack Clements z Austinu tvrdí, že ho během klinické smrti zachránil muž s hustou bradou, který mu v kritické chvíli položil ruku na rameno a ujistil ho, že všechno bude v pohodě.

Až neuvěřitelné! Tento mladík byl 20 minut klinicky mrtvý. Když se probral na lůžku byl to zázrak. Zack se zhroutil na zem ve škole během tělocviku a jeho srdce přestalo bít. Všichni se zděsili! Když k němu dorazili zdravotníci, nenahmatali žádný tep a začali ho oživovat. Podařilo se jim to až po dlouhých minutách, uvedl server Mirror.co.uk.

Lékaři k případu nic neřeknou, protože nechápali, jak se po tak dlouhé době mohl vzbudit bez zdravotních následků. je to až neuvěřitelném že tento klučina nemá trvalé následky. Mladík však popisuje svou klinickou smrt jako zázrak, když ho navštívil Ježíš a řekl mu: "Všechno bude v pořádku."

"Během těch 20 minut jsem uviděl muže s rozháraným vlasy a hustou bradou. Netrvalo mi dlouho, než jsem pochopil, že je to Ježíš, "popsal Zack pro CBS DFW. "Popošel jsem k němu a on mi položil ruku na rameno a uklidnil mě, abych se nebál."

Zack s celou svoji rodinou si je docela jistý, že muselo jít o nadpozemský zásah, který není v lidských silách. Lékaři se mu jen vysmáli, protože o někom jako je Ježíš slyšet nechtějí. Podle nich jsou to právě oni, kdo mu zachránil život. Mladík nyní čeká na povolení od lékařů, aby se mohl vrátit zpátky do školy.


Stavíte dům nebo renovujete byt? Potřebujete vybavení či nábytek do koupelny? Internetový obchod Bedlinka nabízí koupelnový nábytek, umyvadla a skříňky do koupelny. Výhodami je mnoho slev a doprava za pár korun.loading...