20 let brala steroidy, teď vypadá jako vousatý chlap!

Tehdy jsem byla ještě žena! Říká o sobě Denise Rutkowski, která po 20 letech tvrdé dřiny v posilovně a braní steroidů nyní vypadá jako chlap! V 90. letech to byla ještě pěkná holka. Začala ale posilovat a pravidelně navštěvovat fitness centrum. To by ale bylo ok, kdyby nebrala celosvětlově známé sračky zvané steroidy. Moc daleko se v kariéře stejně nedostala... Největším úspěchem její života bylo druhé místo na Miss Olympia v roce 1993 a tím to haslo.

Pak se chvilku nic nedělo. S kulturistikou praštila a už se k ní vracet nechtěla. Ale dlouho jí to nevydrželo, jak se říká! Jdi si za svým snem přes všechny zábrany.

V roce 1994 se vrátila domů do Texasu, chtěla začít normálně žít. Tak tedy začala studovat mezinárodní vysokou školu. Její obor byl zaměřen na boží blábol a místo učebnic se přednášelo z bible. WTF?

V té době začala mít problémy s drogami a alkoholem, které jí poznamenali na celý život. Do dnes si myslí, že za všechno může bůh. Tak alespoň jí něco na té vysoké naučili. V roce 2012 a 2013 byla několikrát zatčena policií (viz foto). Její život byl jako hlava v hnoji. Dlouholeté polykání steroidů a užívání drog jí totálně změnili. Když se podíváte na fotografie níže, mysleli by jste si, že se díváte na neoholeného muže.loading...