3 letý chlapeček na plastové motorce dostal pokutu za parkování

Neuvěříte, co se tříletému chlapečkovi stalo! Declan Tramley bude v dospělosti na pokuty už připraven. Nikdo nečekal, že i tam v malém věku může dostat od příslušníka policie pokutu za parkování. No co je to za blbost?

Malý Declan má hrozně rád motorky. Jednu takovou plastovou má! Jeho matka říká, že doma o ničem jiném než motorkách nemluví. Se svojí maminkou jezdí po ulicích na plastové červené téměř denně, jako každý správný motorkář. Předpisy by měl ale dodržovat podle policie už teď. Přesně kvůli tomuto důvodu se dostal tříletý klučina do této nepříjemné situace.

Pokuta, kterou nadělil policista obletěla celý svět rychlostí blesku. Declan špatně zaparkoval, ale to není vše. Neměl u sebe ani platný parkovací lístek! Co následovalo potom? Declan zareagoval na udělenou pokutu tak, jak by to udělal každý rozumný dospělý člověk. Samozřejmě, že pokuta mu byla udělena jen preventivně. Jaký dopad bude mít tato událost na rodiče? Třeba se poučí a budou parkovat jen na vyhrazených místech s platným parkovacím lístkem.


zdroj: youtube.comloading...