11.12.2015 by Rudolf Hasák

30 idiotů, kteří by mohli kandidovat na Dárvinovu cenu

idiot, dárvinova cena, blázni, život, sebevrazi, fotogafie, gify, galérie

Také se mi stalo, že jsem chtěl vyzkoušet v dětství fyzikální zákon na vlastní kůži. Jako malí kluci jsme zkoušeli leccos a nejsem zrovna na to pyšný, ale byly jsme jenom děti. No rozhodně sem se nechtěl ale zabít, jako těchto 30 bezpáteřních idiotů, kteří měli málo k tomu, aby svůj krátký život ukončili mnohem dříve a to z vlastní blbosti.

Charles Darwin by z těchto individuí měl radost. Jen škoda, že již několik let není mezi námi a ocenění za inteligenci sebevrahů už jen uznává internetová stránka DarwinAwards.com. Podívejte se se na fotografie a gify a užijte pousmějte se nad lidskou demencí a udělejte si tak lepší sobotní náladu.

Věděli jste, že pro získání ceny musíte splnit tyto požadavky?

1) Neschopnost reprodukce – nominovaný se musí zabít nebo sterilizovat.
  • 2) Skutečně výjimečné a neuvěřitelné selhání soudnosti – kandidátova hloupost musí být jedinečná, některé příliš běžně konané hlouposti (např. hraní ruské rulety, v čemž je výjimkou ocenění mladíka, který zmíněnou hru hrál s automatickou pistolí; močení na třetí kolejnici) jsou z nominací výslovně vyloučené.
  • 3) Kandidát se z genofondu musí odstranit sám, svou vlastní hloupostí.
  • 4) Kandidát musí být schopen jasného úsudku (cenu nemohou dostat mentálně retardovaní, duševně nemocní a děti do šestnácti let).
  • 5) Pravdivost – událost musí být ověřená.

Komentáře