Zdroj: listcovery.com
26.07.2014 by Rudolf Hasák

30 totálních závisláků na PC hrách a konzolích

pc, gamer, viral, článek, závislost

Desítky hodin proseděných u počítače nebo konzole, to je život hráčů počítačových her. Jsou pohlceni virtuální realitou a nedokáží se vrátit zpět do normálního světa.

Život takového počítačového pařmena je prostý. Jsou prázdniny a proto mu nic nebrání hrát klidně celý den. Doma zalezlý u stolu v zatemněném pokoji a ruce na klávesnici. Aby mu nevyhládlo, cpe si brambůrkami a zapíjí je energetickými nápoji.

Za mých mladých let, jsme každý den blbli venku a vymýšleli lumpárny. Kde jsou ty časy? Ovšem každý zapálený hráč nemusí skončit zle. Profesionální hráči jsou slušně placení za to, že dělají to, co je baví.

funny-gamer-pictures-113

Díky Riot Games nyní USA bere profesionální hráče hry League of Legends jako sport! Na jednu stranu je dobré, že lze eSport srovnávat např. s basketbalem nebo americkým fotbalem. Bohužel, stát se profesionálním hráčem chce hodně zkušeností, a hlavní daní je spousta "propařeného času".

Přesto že je mezi hráči všeobecně známo a často probíráno, že hraní je může doslova zabít. Nenechají se zastrašit stejně jako gambleři a stále si hrají. Čína se snažila v roce 2007 již prosadit zákon, který by znemožňoval hráčům mladším 18 let hrát déle než 3 hodiny.

Není to tak dlouho, co v Koreji zemřel hráč přímo v počítačové herně PC Bang. Korejská hráč, přezdívaný jako Moon (měsíc) náhle spadl na zem a byl následně převezen do nemocnice, kde lékař musel konstatovat smrt. Obsluha herny uvedla, že devatenáctiletý student přišel do PC Bang ve dvě ráno, kolem půl jedenácté si odskočil domů pro jídlo a vrátil se zpět do herny. Jeho rodina a přátele pouze dodali, že obvykle chodil hrát online střílečky. A takových případů bylo mnoho, převážně z World of Warcraft.

Podívejte se na 30 slušně zapálených hráčů :)

funny gaming pictures

funny-gamer-pictures-128

funny-gamer-pictures-129

 funny-gamer-pictures-119

funny-gamer-pictures-118

funny-gamer-pictures-117

funny-gamer-pictures-115

funny-gamer-pics-115

funny-gamer-pics-114

funny-gamer-pics-103

funny-gamer-pics-102

funny-gamer-pictures-101

wtf-gamer-pictures

funny-gamer-pictures-13

the-lord-of-gaming

lazy-gamer

funny-gamer-pics

funny-gamer-pictures-23

funny-gamer-pictures-22

funny-gamer-pictures-21

funny-gamer-pictures-20

funny-gamer-pictures-18

funny-gamer-pictures-17

funny-gamer-pictures-16

funny-gamer-pictures-15

funny-gamer-pictures-14

funny-gamer-pictures-10

funny-gamer-pictures-5

funny-gamer-pictures-4

http://2.media.dorkly.cvcdn.com/37/24/671b3a26aeef098919e5f69dff1037ba-gif-of-the-day-the-gamer-chair-from-hell.gif

image source: listcovery.com

Komentáře