60 letá babička dělá modeling! Nevypadá úžasně?

Mysleli jste si doposud, že modelka musí mít dvacet let, velký prsa, štíhlé nohy a blond vlasy? Tak to jste sakra povrchní, ale nejste daleko od pravdy. Modeling totiž může dnes už dělat leckdo. Stačí vypadat atraktivně, udělat pár fotografií do katalogů. Potom už jen čekat, jestli se proslavíte a na kariéru máte zaděláno.

Třeba taková Yasmina Rossi (60) vypadá na svůj věk velice dobře, na to že je už babičkou. Úspěšná modelka spolupracuje s několika slavnými značkami. Marks & Spencer, Hermes, Macy"s atd. Určitě minimálně jednu z nich znáte.

Yasmina se narodila už v roce 1955 ve Francii a později vyrůstala na ostrově Korzika. Vypadá velice mladě a podle ní za tím není nic tajného... Štíhlou figuru má za následek prostá zdravá strava!

Za všechno vděčí biopotravinám, které jsou součástí její pestré stravy už hodně dlouho. Svojí pokožku si potírá olivovým olejem a moučkovým cukrem. Recept na její krásné zdravé vlasy je řepkový olej.

Oblíbeným jídlem jsou organická masa, ryby a avokádo, které si dává téměř každý den. Jak jednoduchý, až skoro neuvěřitelný recept na krásku, že?

Kdo by z vás chtěl takovou babičku? Svým vzhledem dokazuje jen to, že modeling je jen o kráse a na věku vůbec nezáleží. Můžete se s ním živit v jakémkoli věku. Jen stačí nejíst chemii, vyhýbat se éčkům a starat se o své tělo.
2.jpgzdroj foto: boredpanda.com
3.jpgzdroj foto: boredpanda.com

4.pngzdroj foto: suggestkeyword.com
5.pngzdroj foto: suggestkeyword.com


loading...