64 letá babička prodávala trávu. Má 8 mega a běhá po svobodě!

Jste v důchodu, máte 64 let a moc let života vám nezbývá. Proč si život nezpestřit prodejem drog? To si řekla babička ze Západní Pennsylvanie. Motivace byla velká, neboť prodala ročně 45kg marihuany a to počínaje rokem 2009.

Dealerka Candace Kelly z Pittsburgu byla původně obviněna z trestného činu přechovávání drog již minulý rok na podzim, kdy u ní policie našla 30kg marihuany pěstované hydroponicky a k tomu ještě 400 000$ (cca 8 milionů Kč) v hotovosti u ní doma. 

In the weeds: Grandmother Candace Kelly, of Butler County, Pittsburgh, has been charged with dealing up to 100lbs of marijuana per year since 2009

Policie sdělila výpověď ženy, která se hájí tím... Že prodala neznámému muži ze Severní Californie trávu za cenu 1kg za 6 600$ (13 200Kč). 

Bohužel tohoto muže spojeného s nelegálním zločinem se policie dohledat nepodařilo. Policie neměla ani při kontrole domu povolení a vtrhla tam s taséry, které drželi u hlav babiččin vnoučat, 15 a 17 let. Rodina podala obvinění na policejní orgány, neboť neměli povolení k prohlídce a ohrožovali malé děti na životě. Babička byla puštěna z vězení a nyní běhá se svými vnoučaty na svobodě.

To se odehrálo v říjnu minulý rok, dnes po roce na to vzpomíná s úsměvem a říká, že k žádnému ilegálnímu prodeji nedošlo. Neboť Kelly (65) i přes svůj věk, jak tvrdí... pracovala v protidrogové skupině, a všechny drogy co u ní našli zabavila dealerům se svým manželem Rogerem.

To ale bohužel nemůže doložit žádnou identifikací.
loading...