65-letá žena rodí jako na běžícím pásu! Porodila čtyřčata a má už 17 dětí!

Pětašedesátiletá Němka, má už celkem tolik porodů, že byste jí to ani nevěřili. Tento týden porodila čtyřčata, takže se bude starat celkem už o 17 dětí. Tři chlapci a jedna holčička, přišli na svět v berlínské nemocnici císařským řezem v úterý. Informovala o tom média německá TV stanice RTL.

Děti - tři chlapci a jedna holčička - přišly v berlínské nemocnici na svět císařským řezem v úterý, informovala německá televizní stanice RTL.

Annegret Raunigková, žijící  Berlíně, se svým císařským řezem, kterým prošli 4 mrňata vzbudila pozdním těhotenstvím zájem médií zejména poté, co o něm v dubnu promluvila právě na stanici RTL. 

To ale není vše, tahle továrna na mimina chce další dítě. Když jí poprosila devítiletá dcerka o dalšího sourozence, neváhala ani vteřinu. Je tohle vůbec možné?

Raunigková porodila ve 26. týdnu, děti jsou víceméně zdravé. Případné zdravotní komplikace, které mohou nastat, podle lékařů nelze vyloučit. Němka má teď 17 dětí a 7 vnoučat! Nejstarší dceři j už 44 let. Na Vánoce si tak sáhne asi hluboko do kapsy, aby každý dostal nějaký ten dárek.

V Německu se otevřela debata ve všech koutech země, podivuhodné jak se žena rozhodla o početí dalších dětí i při svém vyšším věku. Je to ale její rozhodnutí a i když ho kritizovali lékaři a upozorňovali na pravděpodobnost donošení zdravých dětí, žena si do toho nenechala mluvit.

Přejeme hodně zdraví a pevné nervy s darebáčky :)


loading...