72 letá babička sbalila mladého zajíčka! Její životní úspory byly za 2 měsíce fuč

Láska kvete v každém věku a nedá se jí poručit! Když na vás přijde jaro a před vámi se objeví ideální partner vašeho života, nemůžete si pomoci.

72 letá baboička Angela Nwachukwu se dostala do podobné šlamastiky. Po svém posledním nezdařeném manželství byla smutná a tak hledala útěchu na facebooku, kde se vzal tu se vzal... nigerijský mladík jménem CJ.

Angela přijala žádost o přátelství a začala s CJ (27) konverzovat. Kdo by to řekl, oba dva si celkem rozuměli a jejich přátelství vzkvétalo v něco víc.

Možná to je tím, že 72 letá žena se dobře obléká, maluje a ovládá nové moderní technologie. Nebo že by to byl vážně osud?

“Skončila jsem tehdy šestnáctiletý vztah a cítila jsem se osamělá. Když mi mladý muž poslal žádost na Facebooku, potěšilo mě to. Psali jsme si hodiny o všem možném, jako bychom se znali roky. Je jen o šest roků mladší, než můj vnuk. Když jsem ho poprvé viděla, objal mě a políbil. Citům jsem se neubránila. Podlehla jsem mu,” svěřila se Angela. Její děti si muže prověřili na internetu a nabyli dojmu, že jejich matku tento mladík asi opravdu miluje.

Grandmother, 72, devastated as toyboy husband, 27, denied visa

Zdroj: Metro.co.uk

Rozuměli si na tolik, že po třech měsících dopisování už si to štrádovala do města Laos, aby se s ním poprvé v životě setkala a rovnou se za něj i vdala.

Babička média ujistila, že nejde o žádné fingované a podvodné manželství! Jejich láska je naturál a protože starší paní nikdy v životě moc peněz neměla a většinou si je šetřila jen pro horší chvíle, ujistila veřejnost... že nigerijský mladík si ji pro peníze nevzal, neboť za poslední tři měsíce stihla utratit celé své životní úspory na to, aby svému novému manželovi pomohla získat víza do Spojeného království.

Grandmother, 72, devastated as toyboy husband, 27, denied visa

Zdroj: Metro.co.uk

Byla to láska na první pohled! Po desítkách hodinách ztrávených u Messengeru přeskočila jiskra a babička se rychle zamilovala.

Utratila bezmála 25 tisíc euro (tehdy 700 000Kč), ale nijak ji to nemrzí.

Její EX manžel, se kterým se rozvedla před 18 lety, médiím řekl, jak je Angela naivní a opět se nechala nachytat vychytralým mužem, který ji chce jen zneužít, aby se legálně dostal do Spojeného království.

Grandmother, 72, devastated as toyboy husband, 27, denied visaloading...