8 herců z MARVEL a jejich svalové proměny. Proč je to až k neuvěření?

Život filmové stár byste NE/chtěli! To je vlastně to, po čem jste od mala toužili... být jako Rambo nebo Terminátor. No realita je ale jiná... ve skutečnosti se celý den válíte na gauči po boku obdařených blondýnek, kterým občas uděláte dobře... třeba si s nimi jedete zaplavat do bazénu s vlastním vodopádem, který máte u verandy... či se válíte u 200cm velké televize a cpete se do večera pizzou a burgrama.... vše samozřejmě zapíjíte Coca Colou, kterou jste nekoupili v akci!

Když už zazvoní telefon, ozve se milá paní z Marvelu, že vás prostě nutně chcou na natáčení a vy si z donucením tedy zvednete svoji línou prdel a jdete za pouhou stovku milionu dolarů teda točit... Protože v podstatě nic jiného neumíte. bůh ví jestli máte školu a tak se nedá nic dělat... prostě vás ta práce nemine do konce života.

Tuhle otřesnou práci bychom také nechtěli dělat! Soucítíme s vámi pane Thore.

...................

Pokud už jste viděli fotografie, co s vámi udělá Marvel přírodní nebo chemickou cestou, doporučujeme ještě galérii s herci ze Hry o trůny.

Fanoušci seriálu si oblíbily všechny herce, jež se za poslední roky na HBO objevili, ale kolik z nich se opravdu podobá své roly v realitě? Více zde...
loading...