8 měsíců čeká před nemocnicí, kde zemřel jeho páníček

Říká se, že pes je nejlepším přítelem člověka. Po smrti svého páníčka čekalo oddané štěně jménem Nega 8 měsíců před nemocnicí v Brazílii, kde muž zemřel.

Štěňátko strávilo posledních 8 měsíců před nemocnicí v Brazílii v domnění, že se jeho páníček uzdraví a vrátí se zpět za ním. Bohužel Nega neví, že dlouho očekávané setkání se nikdy nestane, protože jeho majitel zemřel.

Tragický příběh se odehrál koncem minulého roku, kdy bohužel hodný pán bez domova, který žil dlouho na ulici, byl převezen se silnou infekcí urgentně do nemocnice.

Pejsek pronásledoval sanitku celou cestu a před nemocnicí se tiše díval, jak lékaři odvážejí jeho pána na nosítkách.

Uběhlo několik dní a týdnů, ale Nega stále seděl jako socha a vyčkával. Bohužel už bylo pozdě a jeho pán podlehl infekci.


Dnes je Nega v dobrých rukou. Postaral se o něho personál nemocnice, který mu poskytl jídlo, vodu, chodili s ním na procházku a dali mu především lásku, kterou několik měsíců strádal.


"Nega zůstane u nás, dokud se nerozhodne odejít. Do té doby, mu poskytneme veškerou péči, teplo a lásku, kterou potřebuje. Utrpěl neuvěřitelnou ztrátu, ale jeho přecházející pán by byl určitě šťastný, kdyby věděl, že Nega navázal nové, krásné přátelství a je v bezpečí, "... řekl jeden z pracovníků.
loading...