Zdroj: instagram.com
10.11.2014 by Rudolf Hasák

88-letý zakladatel Playboye se chlubí svou třicítkou

playboy, hugh hefner

Časopis Playboy nemusíme představovat, zná jej snad téměř každý muž! Ale kdo jej založil před x desítkami let, o tom už dnes nikdo nemá ani tušení.

Dnes už 88-letý zakladatel Hugh Hefner je v důchodu, ale stále vzpomíná na ty krušné časy. Na to kolik mu je let, je stále zachovalý a v kondici... jasným důkazem je jeho mladá a krásná manželka, které není ještě ani 30 let!

To co se děje v sídle, kde pár žije, raději nechceme ani vědět. Věříme, že jsou oba šťastní, jak Hef, který si snad krásnější ženu přát nemohl, tak i Crystal, která už snad bohatší být nemůže.

Pokud děda ještě nenatáhne bačkory, doufáme, že ještě Crystal něčeho v té posteli naučí! Zas tak dlouho spolu nejsou, ale děda impulzivně machruje na instagramu s svůdnými fotografiemi a to né jen s jeho ženou!

Donedávna totiž Playboy děda střídal své milenky jako fusky! Všichni si na to zvykly, než přišel osudný zvratný den! Dnes, už jsou to dva roky, co spolu šťastně žijí!

Víme jen jedno, Hef bude čím dál více stárnout a Crystal plastiky jen přibývat! Ale jisté je jedno...přijde ten den, kdy se zlatokopka Crystal Hefner dočká svého osudu!


zdroj: instagram

zdroj:instagram

zdroj instagram

zdroj: instagram

zdroj: instagram

Komentáře

Zajímavé virály