Alkohol bez následné kocoviny? To slibuje Prosecco z řetězce Lidl

Dopřejete si občas nějaký ten alkohol? Je super, ale druhý den vám vaše tělo moc nepoděkuji. Často jsme obměněny jevem zvaným Kocovina.

To se ale brzy změní, neboť listopad roku 2017 bude navždy zapsán jako přelomový v kruzích milovníků alkoholu. Právě v tomto měsíci totiž obchodní síť Lidl prohlásila, že letošní vánoční svátky budou bez kocoviny.

Ano slyšíte správně! Letos můžete oslavit vánoce pod vlivem dvou promilí a nebude vás druhý den bolet hlava. Lidl přišel s novinkou! Šumivé víno Prosecco je totiž speciálně upravené tak, aby jeho konzumentům způsobilo následující den po konzumaci co nejmenší újmu.

Obsahuje v sobě totiž „lék na kocovinu“ .S náročným ránem se každý vyrovnává po svém. Mě osobně pomáhá před tím, než si jdu lehnout vypít ještě tak litry vody nebo těžké jídlo bohaté na tuky.

Alkohol bez následné kocoviny? Prosecco z dílny Lidlu zpříjemní letošní svátky

zdroj: metro.co.uk

Podle Lidlu zázračné Prossecco neobsahuje konzervanty, které mají za vedlejší efekt to, že nás druhý den bolí tak hlava.

Vinná kritička Victoria Moore nemluví o ničem jiném než o skvělém reklamním tahu Lidlu před Vánocemi. Propagaci Prosecca ze strany Lidlu dokonce označila za nezodpovědnou a každý, kdo si nápoj koupí s vědomím, že po něm nebude následovat bolest hlavy, si tu bolest hlavy naopak zaslouží.

Uvidíme, až se v listopadu dostane tenhle zázrak z nebes do našich prodejen a budeme si ho moci vyzkoušet sami na sobě. Bude to propadák s ranní kocovinou, nebo technologický pokrok? loading...