Alkohol, drogy a sexuální orgie! Cestovka nabízí vysněnou dovolenou v Kolumbii

Pokud jste letos ještě nebyli na dovolené a nevíte zrovna co s penězi, cestovní kancelář Good Girls Company nabízí dovolenou snů plnou sexy dívek, alkoholu a drog.

V kontroverzním videu, které se na chvíli objevilo na YouTube, propaguje cestovka svou dovolenou na takzvaném sexuálním ostrově v Kolumbii, kde není nouze o drogy, alkohol a samozřejmě i sex. (Video Youtube už zablokoval).

Kromě toho, že vás cestovka dopraví z letiště na letiště, přichystá bohatý program na lodi, na který budete vzpomínat celý zbytek života.

Takže pokud jste single nebo vám to vaše drahá polovička dovolí, napiště svému nejlepšímu kamarádovi a vydejte se za dobrodružstvím, dokud jste mladí.

Zájezd, který cestovka pořádá je dostupný pro 30 lidí, jimž bude dělat po celou dobu společnost 60 krásných dívek v bikinách. Pánové, jen si představte to nebe... na každého tam připadnou 2 ženy.Neomezené množství alkoholu všeho druhu zdarma a pokud nepohrdnete drogám, cestovka s nimi problém mít nebude.

Ostrov neřesti se nachází na severním pobřeží Kolumbie a program je nejenže bohatý, ale také každý den rozdílný a překvapující.

Zdroj: mirror.co.uk


Máte se na co těšit a když vás ženy omrzí, můžete si užít i 16 dívek najednou. Na plavbě luxusní jachtou nikoho už nebude zajímat, s kolika ženami muži zažijí nejkrásnější dny svých životů.

Zdroj: mirror.co.uk

Celý výlet se bude konat od 24. do 27. listopadu, a i když nebyla zveřejněna přesná cena, určitě se bude pohybovat ve stotisících, takže pokud začneš šetřit již nyní, možná se ti to do té doby podaří.


Zdroj: mirror.co.ukloading...