Altanea je nejnavštěvovanější destinací Itálie! Kam pojedete letos vy?

Stále jste si nevybrali dovolenou u moře? Pořád není pozdě! Vezměte přítelkyni, manželku, nebo děti a vyrazte společně na nezapomenutelnou cestu k rozpálenému písku u moře. Největší počet Čechů jezdí k moři do Itálie a to kvůli úžasné písečné pláži, levné ceně a dostupnosti. Pokud se rozhodnete ještě teď, pořád máte šanci získat volný pokoj ve vybraném hotelu. Neseďte doma na zahradě a užijte si tvrdě vydělané peníze!

Většina dovolených vyhoří úplně na začátku a to díky neznalosti. Rádi byste někam, ale nemáte zkušenosti a nevíte do jaké části pobřeží? Neunáhlujte se a nevybírejte podle ceny! Pokud nechcete trávit týden v italském zapadákově, několik kilometrů od pláže. Nechte si poradit od cestovní kanceláře, nebo se podívejte na ty nejžádanější destinace, kam Češi jezdí nejvíce, a přidejte se k tisíci spokojených rodin.

Altanea

Co to je Altanea? Nová část jednoho z nejoblíbenějších severoitalských letovisek, která leží pouze 5 km od historického proslulého centra Caorle. Svými písčitými plážemi s pozvolným sestupem do moře se stává ideálním místem pro rekreaci rodin s malými dětmi. Caorle Altanea je postavena na dobrém místě, poloha letoviska umožňuje různé výlety do okolí. V blízkém Lignanu je Aquasplash - vodní park a ZOO. Pokud hrajete golf, přijdete si na své, protože Altanea přímo sousedí s golfovým hřištěm. Věřte, dovolená v tomto letovisku vás nadchne natolik, že příští léto se budete chtít vrátit. 

V okolí je vybudována úžasná cyklo-stezka. Jezdíte-li rádi na in-line bruslích a kole, neváhejte si udělat rekreační vyhlídku po krásném okolí. Děti můžete vzít do místních cukráren na zmrzlinu a večer na diskotéku pro nejmenší, kde se vyřádí a zalehnou jako nemluvně. Jak je vidět, o zábavu v letovisku je postaráno a nemusíte mít obavy, že by vás dovolená nudila. 

Kde se ale ubytovat? To už je na vás, jaký apartmán si vyberete. Mezi nejnavštěvovanější patří Villaggio Acacie a Villaggio Giardini di Altea. Pokud vám apartmán nevyhovuje, můžete si rezervovat pobyt v řadových vilkách, které mají i svoji zahrádku. Fotografie z dovolené není problém sdílet na sociální sítě každý den! Od roku 2013 najdete v každém areálu Wifi zdarma.loading...