17.08.2018 by Rudolf Hasák

Andrea Pomeje má nového! Potvrdila vztah s nařáchlým borcem

pomeje, bulvar, andrea pomeje, jiri pomeje, nutrend, placek

Ještě nedávno stála třicetiletá Andrea Pomeje po boku známého ex moderátora rádia Jiřího Pomeje (53). 

Poté co Jiřího Pomeje postihla krutá nemoc, začal se kamarádit s alkoholem, své problémy řešil cestou, kterou by se nikdo nevydal a šlo to s ním zkrátka z kopce. 

Dá se říci že už Jiřího bývalá žena má nyní nového partnera, kterým se stal kulturista cvičící převážně pro dobrý pocit, pro sebe a dnes už i pro Andreu Petr Plaček. 

Je vidět, že 16 let tvrdé dřiny v posilovně se vyplácí a pokud začnete ještě dnes, je možné že v roce 2034 dostanete do postele (tehdy už 34 letou) Andreu Pomeje třeba zrovna vy. 

Tenhle pár je officiální, alespoň se s tím chlubí redakce eXtra.cz, již manželka herce Jiřího Pomeje (53) potvrdila, že randí se svalovcem Plačkem. 

„Jsem v šoku. Jsme spolu opravdu jen strašně krátkou dobu. Rozhodně jsem neměla v plánu, aby to vyšlo takhle brzy najevo. Člověk samozřejmě nikdy neví, jak se to vyvine. Petr je fakt pohodář, s blbečkem bych nebyla! Je hrozně velký, obrovský, budí respekt. Líbí se mi,“ řekla pro eXtra.cz Andrea Pomeje k informaci o novém příteli.

Údajně ale Jiří Pomeje (53) nic netuší, tedy pokud už si dnes nezapnul internet. Je toho plný internet a brzy zřejmě začne to pravé rodeo.

Je ale divné, že by Andrea nechala Jiřího jen kvůli hoře svalů. Jiří je hodný a má dobré srdce, určitě to vezme jako chlap s respektem, nenechá se vyprovokovat a protože je v nejlepších letech, určitě si najde ženu jeho věku, se kterou bude šťastný.Komentáře