Andrea Pomeje má nového! Potvrdila vztah s nařáchlým borcem

Ještě nedávno stála třicetiletá Andrea Pomeje po boku známého ex moderátora rádia Jiřího Pomeje (53). 

Poté co Jiřího Pomeje postihla krutá nemoc, začal se kamarádit s alkoholem, své problémy řešil cestou, kterou by se nikdo nevydal a šlo to s ním zkrátka z kopce. 

Dá se říci že už Jiřího bývalá žena má nyní nového partnera, kterým se stal kulturista cvičící převážně pro dobrý pocit, pro sebe a dnes už i pro Andreu Petr Plaček. 

Je vidět, že 16 let tvrdé dřiny v posilovně se vyplácí a pokud začnete ještě dnes, je možné že v roce 2034 dostanete do postele (tehdy už 34 letou) Andreu Pomeje třeba zrovna vy. 

Tenhle pár je officiální, alespoň se s tím chlubí redakce eXtra.cz, již manželka herce Jiřího Pomeje (53) potvrdila, že randí se svalovcem Plačkem. 

„Jsem v šoku. Jsme spolu opravdu jen strašně krátkou dobu. Rozhodně jsem neměla v plánu, aby to vyšlo takhle brzy najevo. Člověk samozřejmě nikdy neví, jak se to vyvine. Petr je fakt pohodář, s blbečkem bych nebyla! Je hrozně velký, obrovský, budí respekt. Líbí se mi,“ řekla pro eXtra.cz Andrea Pomeje k informaci o novém příteli.

Údajně ale Jiří Pomeje (53) nic netuší, tedy pokud už si dnes nezapnul internet. Je toho plný internet a brzy zřejmě začne to pravé rodeo.

Je ale divné, že by Andrea nechala Jiřího jen kvůli hoře svalů. Jiří je hodný a má dobré srdce, určitě to vezme jako chlap s respektem, nenechá se vyprovokovat a protože je v nejlepších letech, určitě si najde ženu jeho věku, se kterou bude šťastný.loading...