Andrea Pomeje se pochlubila! Tady jsou její nová prsa

Andrea Pomeje (31) potěšila své fanoušky! Na instagram sdílela svá nová prsa! Je to ten nejlepší dárek, co jsme si mohli pod stromeček letos přát! Děkujeme....

Pochlubila se svým, ještě novotou vonícím poprsím po reoperaci. Tu absolvovala sedm let po první plastice prsou. S manželem Jiřím Pomejem (†54) tehdy otěhotněla ještě v rekonvalescenci. Kvůli následným výkyvům váhy se implantát zdeformoval a nevypadal již přirozeně.

"Tak jooo, tady je máte. Tři týdny po operaci. Chtěla bych zpětně moc poděkovat panu doktorovi. Moc si vážím jeho přístupu, trpělivosti a toho, že se umí vcítit do nás ‚komplikovaných žen‘,“ napsala Andrea Pomeje k aktuální fotografii na Instagramu, na které se chlubí novým poprsím.

Zdroj: vite.press

Co si myslíte?... povedl se zákrok na jedničku?

Podle Andrey vše je v pořádku, ale cítí se tak trochu stále divně. Prsa se zatím nevrátila k normálnímu tvaru a jsou oteklá.

„Rozhodování nás žen se samozřejmě neodvíjí jenom v ordinaci kliniky a výběrem nejlepších implantátů, ale paradoxně začíná už od prvního telefonátu, kde sedí holky jako my. Tímto je moc zdravím. Stejně tak i úžasné sestřičky,“ pochvaluje si dýdžejka.

Zdroj: vite.press

Andrea Pomeje ještě letos na veřejnosti v rozhovoru tvrdila, že i po osmi měsících od smrti manžela Jiřího Pomeje, se stále se ztrátou zesnulého nevyrovnala.

Dokonce se vzala dědictví, které by ji přineslo jen další problémy. Pomeje byl totiž v exekuci, kde dlužil kolem 13 milionů korun.

První prsa, ji nechal udělat  tehdy ještě Jiří...doktoři implantáty umístili pod žlázu a tím pádem nemuseli být pod svalem. Potom ale otěhotněla s tehdejším partnerem Jiřím Pomejem a během těhotenství její poprsí dostalo „největší záhul“.

Andrea prozradila, že došlo k tzv. kapsulaci, kdy se vytvořilo silné a tuhé vazivové pouzdro kolem implantátu, to ho začalo deformovat a tak ztratil přírodní tvar. „Šla jsem na reoperaci, kde to bylo složitější kvůli kapsulaci."

Vazivo mi odstranili a umístili implantát pod sval,“ říká dj-ka s tím, že musí pečlivě dodržovat rady lékaře, aby nemusela jít znovu pod nůž.

Zdroj: vite.press

Věděli jste, že nejvyhledávanějších zákroků plastických chirurgů jsou jednoznačně operace prsou? Nejedná se ale vždy o zvětšení. Mnoho žen chce prsům pouze dodat pěkný tvar nebo je naopak zmenšit.

Nejčastěji ženy podstupují zvětšování pomocí implantátů. Cena u tohoto zákroku začíná na cca 65 000 korunách. Při povislém poprsí a prázdném dekoltu je častá i kombinace implantátů a modelace.

Modelace povislého poprsí, kde nechybí objem, začíná cenou od 47 000 korun. Je to celkem dost peněz a pokud ji opravdu potřebujete např. ze zdravotních důvodů, máme pro vás dobrou zprávu, hradí vše pojišťovna.

To ale není problém Andrei, jako DJ si vydělá slušný peníz a po boku svého přítele  Petra Plačk to slupne bankovní účet jako malinu.

"Jsou oteklé. Připadám si divně,“ prozradila Andrea Pomeje. Ovšem to pro ni nebyla překážka, aby během focení své vylepšení těla předvedla v plné palbě.

Zdroj: vite.press


loading...