Argentinská restaurace, do které se budete rádi vracet

Pokud jste dostali chuť na pořádný hovězí steak, ryby nebo mořské plody, nemusíte jezdit daleko. Stačí navštívit steak house Praha. El Asador je restaurace Praha 4 s chutí a vůní Jižní Ameriky. Tato argentinská restaurace má mnoho co nabídnout, a pokud hledáte nové místo, kde byste se zaručeně dobře najedli nebo uspořádali svou akci, jste na správné adrese.

Atmosféra Jižní Ameriky nedaleko Průhonic

Latinsko-americká restaurace se nachází kousek od Průhonic, a nabízí nejen skvělou kuchyni, za kterou se budete vracet, ale také stylové prostředí s krásnou výzdobou. Interiér je navržen do posledního detailu a bude vám zde zkrátka dobře. Podnik se specializuje na přípravu masa na otevřeném ohni, a to dokonce na pravém argentinském grilu. O tom napovídá i název. El Asador totiž španělsky znamená „gril nebo „rožeň“. Šéfkuchař podniku je navíc rodilý Argentinec, takže se máte na co těšit.

Na své si přijde každý milovník dobrého jídla

Co vás v této unikátní restauraci čeká? Na prvním místě jsou to určitě bezkonkurenční steaky, za kterým stojí za to se na tento konec Prahy vypravit. Kromě nich zde připravují širokou škálu ryb a plodů moře. Kuchaři si zakládají na čerstvosti, nic se nevaří ze zmrazených surovin a navíc se dočkáte u každého jídla skvělého ochucení typickým jihoamerickým způsobem. V nabídce je ale i mnoho dalších jídel, předkrmů a dezertů. Za zmínku určitě stojí koktejlový lístek. Nesmí chybět jihoamerická pálenka mnoha druhů. K oblíbeným událostem patří nedělní barbecue brunch Praha.

Pokud jste hledali unikátní místo pro svatební hostinu, už nehledejte

V restauraci El Asador zažijete nevšední gurmánský zážitek. Oslava narozenin Praha nebo další rodinné či firemní akce nejsou rozhodně organizační problém a prostory restaurace vám budou po domluvě k dispozici. A pokud hledáte místo, kde se dobře najíst po svatebním obřadu, vězte, že svatební hostina Praha v argentinské restauraci bude nezapomenutelná.loading...