Asi jiný GANG! Protrpěla 50 plastik, aby vypadala jako Angelina Jolie

Lidé jsou prostě blázni! Děláme šílené věci jen proto, že chceme uspokojit nějaké naše potřeby. Už od mala jsme někteří chtěli být jako kapela Lunetic a dnes tomu to jiné není. Prostě se chceme podobat idolům, slavným osobnostem a Youtuberům.

Nikdo ale nezašel tak daleko jako modelka, která se nechala předělat na elfa, protože to tak cítí, či představitelka největšího poprsí, která si už užila více než 200 plastických operací...

Tentokrát se na žebříček bláznů vyhledávající deformaci lidského těla zapsala i dívka z Teheránu Sahar Tabar (19) která říká, že dobrovolně podstupuje plastické operace, aby se co nejvíce podobala Angelině Jolie.

Dívka si dala velký cíl! Udělá vše pro to, aby se její kráse vyrovnala. Podle informací z tisku už těchto operací podstoupila více než 50 a stále má nabytý diář s dalšími termíny.


Někdo by řekl, že je ještě mladá a v devatenácti letech neví, co ještě chce! Prostě něco další teenager, který zkouší nové věci.

Znáte to! Vždy se pro něco nadchnete, nějaký sport, nebo koníček, ale jednou vás to omrzí a to už bude bohužel pro ní pozdě.

Kopii jak z magazínu Angeliny Jolie na instagramu sleduje více než 630 000 lidí, ale ne všichni ji fandí ke splnění jejího snu.

Mnoho lidí jen negativně komentuje její fotografie, posmívá se jí, ale pár těch, kteří ji podpoří se také najde.


Několik desítek uživatelů kritizuje Sahar za vzhled a nazývají ji obludou nebo lidskou zombie. Někteří z nich dokonce přirovnali její vzhled k nějaké šílené hallowenské masce.

Jeden člověk já například napsal: „Vypadáš jako osm měsíců stará mrtvola.“

Ať si říkají co chtějí! Kritika vzhledu Sahar nijak neodrovná od svého cíle a za svým snem si půjde tak či tak. Myslíte, že se jí to někdy podaří a bude k nerozeznání od pravé herečky?

Dívka se snaží vypadat za každou cenu jako herečka. Ukazuje na instagramu vstvy make-upu, rtěnkou zvýrazňuje plné rty a zdůrazňuje přehnané rysy obličeje.

Mnoho lidí se domnívá, že fotografie jsou upraveny v grafickém editoru. I když to je nemožné dokázat, na internetu se objevili amatérské analýzy, které prvky manipulace s fotografií vyobrazují.


Sahar má za sebou v devatenácti letech 50 plastik. Šíleně až nezdravě štíhlá postava, sesekaný nos, obří rty, velké modré oči. Jen stěží byste hledali někoho tak mladého, kdo podstoupil co ona. Ale jak to bude do budoucna?

Chápu, že některé důchodkyně se nemohou smířit se stářím a vrásčitou vytahanou kůži a tak se nechají omladit. Ale proboha v devatenácti letech na plastiku? Asi žijeme v jiné době.

Udržet si štíhlou postavu není jen tak! Sahar dokonce drží přísnou dietu. Váží pouhých 40 kilo a přes svůj šílený vzhled a reklamou na hlad, je hvězdou internetu.

loading...