Asiat zaplatí 180 milionů tomu, kdo si vezme jeho dceru!

Kdo by se nechtěl přiženit do bohaté rodiny? Sice tahle samice není žádná krasavice, po který bych toužil tak, jako po Megan Fox nebo Simoně Laňkové... Ale ta vidina, že celý život nemusíte pracovat?! To je sen snad každého. Čínský miliardář Cecil Chao má ve svém životě snad už všechno!

K bohatství se dostal přes obchody s luxusními nemovitostmi v Hongkongu a to poslední po čem stále touží je, aby provdal svoji dceru.

Tomu, kdo si ji vezme daruje 180 milionů dolarů! Pro štěstí své dcery by udělal první poslední na světě! Není to jednoduché a má to však menší háček. Jeho dcera Gigi je lesbička a přitahují jí dudy a vyholená čárka nad mindou.

This is Chao and his daughter, Gigi.

Hrdý otec zaplatí miliony dolarů muži, který z jeho ženy udělá opět heterosexuálku! Je to asi to jediné, co si za peníze otec nekoupí... takže pánové, pokud máte někdo krásných 30 čísel, můžete se pokusit zdolat tuhle Asiatku takovým způsobem, aby již v životě číču okusit nechtěla.

Navíc si při tom krásně přilepšíte a svůj tlustý zadek celý zbytek života z gauče ani zvednout nemusíte.

In 2012, Chao made headlines with a shocking proposal.

He wanted to pay $60 million to any man who could

As you can imagine, Gigi wasn

Happily with her partner, Gigi made a public refusal of her father

She wrote him an open letter that went public.

Chao wasn

A man who is publicly known for being with hundreds of women in his lifetime, Chao is the conservative sort who prefers traditional gender roles and has old-fashioned ideas about sexuality.

At 77 years old, he

For Gigi, this was a huge sigh of relief.

Sadly, that doesn

Není pohledná to krasavice k pokukání... můžete si splnit sen, protože tahle seriozní kočka na vás čeká ve svém zlatém chrámu neřesti :D

Zdroj: lifebuzz.comloading...