Autistickému chlapci nikdo nepřišel na narozeniny. Přejí mu celebrity i lidé z celého světa. Vše

Autistický chlapec Odin Camus slaví 13. narozeniny. Nikdo mu ale nepřišel na oslavu. Dojemný příběh postavil na nohy celou Kanadu.

Odin je autista a před pár dny oslavil 13. narozeniny, jenomže na jeho oslavu nepřišel ani jeden z jeho 15 přátel. Měl jediné přání, aby si s ním jeho kamarádi zahráli bowling.

Jeho rodina to nechtěla nechat jen tak a tak rozeslala svým zmámím zprávu na facebook, jestli by nemohli na mobil svému synku poslat přání. Ty to poslali dalším známím a víte jak to chodí. Klučina se ráno probudil a nestačil se divit.

Zpráva se šířila jako přívalová vlna. Den po narozeninách mu začali chodit poštou přání. Přišlo mu více než 5 000 dopisů, za které všem děkuje.

Tím ale příběh chlapce nekončí. Smutná story se šťastným koncem se začala šířit sociální sítí Twitter, kde během tří dnů lidé napsali jedenáct tisíc přáníček. Všechna byla označena hashtagem  #OdinBirthday. Některá přání byla i od slavných herců a zpěváků, mezi které patří např. Elijah Wood nebo celý basketbalový tým Toronto Raptors.

Celý narozeniny se tak obrátili naruby. Místo velkého trapného propadáku oslavil Oslavil Odin narozeniny u smartphonu a posílal odpovědi.

Alespoň se tak necítil sám. Jaký máte na to názor vy?
loading...