Autoplachta prodlouží životnost automobilu a zabrání korozi

Bydlíte v rodinném domku? Přijde čas, kdy budete zakrývající plachtu potřebovat. Jsou nepostradatelné a hodí se vám pořád. Ať je to na zakrytí sena, stavebního materiálu nebo automobilu. Při výběru dbejte důraz na pružnost, pevnost a odolnost materiálu. V obchodech jich najdete mnoho, ovšem všechny nejsou stejné a liší se především kvalitou výroby. Jak ale poznat, která plachta je kvalitní a neprotrhne se vám po prvním použití?

Je dobré ji zakoupit u specializovaného výrobce, který se svým jednotným zaměřením a osvědčenými zkušenostmi může nabídnout kvalitu za výhodou cenu. Jedním z předních českých výrobců je Petr Štěpánik, který mimo jiné provozuje úspěšný internetový obchod Peplachty.cz. I když vás v jiných obchodech mohou zaujmout levná řešení, raději se jim vyvarujte. Nechcete snad každý měsíc kupovat plachtu znova, nebo snad ano?

Ať potřebujete přikrýt cokoliv, odolné zakrývací plachty od Petra Štěpánika jsou schopny výborně zdolávat naše klimatické podmínky. Vydrží neuvěřitelných -50°C až 85°C a to i v případě krupobití, přímého slunečního záření nebo sněhu. Plachty mají zdvojený okraj a v něm připevněné kovové oka, díky kterým je lze napnout tak, aby při větší vichřici neodletěly. 

Auto 3

Vybrat si můžete standardní velikosti podle vaší potřeby, nebo si nechat zhotovit plachtu na míru. Firma má v nabídce také specializované druhy podle použití. Autoplachty pro ochranu vozidel, jsou téměř nutností u každého, kdo parkuje venku. Výrazně prodlouží životnost automobilu a zabrání korozi. Plachtu stačí snadno přehodit, natáhnout přes gumu a máte jistotu, že nesklouzne a neodletí. Jsou vyráběny z pevného nylonu, který je lehký, pružný a hlavně skladný. Před jízdou ho lehce složíte do kufru a schováte pro další použití. Odolný a nepromokavý materiál váš automobil 100% ochrání před UV zářením a prudkým klimatickým změnám. Na výběr jsou různé velikosti. Chcete, aby vaše auto příště prošlo technickou?loading...