Bakterie sežraly pětinu jeho těla! Dělaly si zálusk i na jeho penis

Nechutné až za ušima... máte silný žaludek?

Otec čtyř dětí z USA, Missouri byl na běžné operaci, s jakou se může setkat každý z vás. Jenomže problém byl úplně někde jinde, z rány mu později začal vytékat hnusný ošklivý zelený hnis.

Ránu museli chirurgové znova otevřít a zjistili příšernou komplikaci, se kterou nepočítali. Měl trhlinu ve střevě! Mysleli si, že se nebude dít nic zvláštního a o nic vlastně asi nejde.

To mysleli špatně, protože nejmenovaného muže začala ve střevě požírat vzácná infekce, se kterou ještě lékaři neměli zkušenosti. Poškozená tkáň na první pohled jako by hnila a bylo potřeba jí odstranit, jinak by se nemoc šířila dál. Podle odborníků by byla schopna postupně sežrat celého člověka.

Muž tedy skončil znova na operačním sále, kde mu bývalý válečný veterinář odřezával kousky zasažené tkáně. Nakonec přišel o 20 procent kůže!! Nejvíce však byla postižena pravá polovina jeho těla, kde měl pořádné "krátery" po odebrané kůže... Ty zasahovali v poblíž jeho genitálií, ale naštěstí se nestihly rozmnožit až Tam!

Infikovaný můž teď mluví o štěstí, protože ho opravdu měl... Žije a to je hlavní, málem přišel o celou dolní končetinu a mohlo být hůř. Přišel jen o kůži a orgány zůstali nedotčené a to včetně jeho chlouby.
loading...