Bez Dwayna Johnsona by na nové JUMANJI nikdo nešel! Podívejte se na trailer

Kdo by neznal luxusní film Jumanji, který běžel v kinech v roce 2017. Nezapomenutelného Dwayna Johnsona si v pokračování užijeme ještě letos! :)

Původní film Jumanji z roku 1995 v hlavní roli s Robinem Williamsem je dnes už legendární a tvůrci se se proto rozhodli natočit pokračování pod názvem Jumanji: Vítejte v džungli.

A jelikož i tento snímek se stal velmi populárním, nic nebránilo tomu natočit další díl.  Příběh čtyř hrdinů, kteří uvízli ve videohře diváky baví a nenechají si ho ujít všechny generace.

Pokračování z roku 2017 s herci Jackem Blackem, Kevinem Hartem a Dwaynem Johnsonem byl kino-hitem, a proto už 12. prosince se můžeme těšit na další díl.

https://i.imgur.com/d3xn45R.jpg

Podívejte se na trailer. Co myslíte, překoná předchozí snímky, nebo se tvůrcům podařilo natočit ještě zábavnější podívanou?


Režie se tak jako v případě dvojky ujal 44letý Američan Jake Kaskal a scénář napsal Scott Rosenberg a Jeff Pinkner. Nicméně tyto jména nejsou tak důležitá, jako čísla z prodejů, která nás přesvědčují, že pokračování snad nemůže být horší.

Rozpočet na film z roku 2017 byl 90 milionů dolarů a tržby v USA 404 564 861$ ...Tržby Celosvětově 962 126 927 dolarů.


loading...