Bezdomovec uloví 150 žen za rok! Aby nemusel spát na ulici

V New Yorku žije mnoho lidí, mnozí pracují a mají kde bydlet. To ale neplatí pro šestadvacetiletého bezdomovce Joe. Chalan nemá práci, protože se mu prostě pracovat nechce. Na ulici nespí, protože přišel s milionovým nápadem, o kterém se komukoli z vás může jen snít. Když nemá kde spát, sbalí pohlednou dívku u které přespí klidně pár nocí. Na tento životní styl si Joe zvykl a nedá na něj dopustit.

foto Marc Brüneke

Jeho život je jako z pohádky. Absolutně byste do něj neřekli, že je to bezdomovec. U žen, které uloví vždy né jenom přespí... ale stihne se umýt, najíst i oholit. Veškerá hygiena mu není cizí. Dalo by se říci, že je taková lehká děvka za benefity. Ale může si vybírat a to je hlavní.

Celý den se jen tak poflakuje po Manhattanu a než na to přijde, skočí si do drogerie kde na sebe nastříká litry vzorků deodorantů. Aby fešák nechodil v roztrhaných jeanách a tričku, sedne na ulici, kde stejně tráví celý svůj život a žebraččinou si sem tam vydělá nějaký ten stodolar do svého klobouku. Každý český "bezhaus" by už frčel do COOPu pro rum nebo nějaké to pivko. Joe si za vyžebrané peníze koupí nové oblečení něco málo k jídlo a hlavně GEL na vlasy. Za zbytek peněz zaběhne do prádelny, kde si nechá vyprat své věci.

Zapadá slunce a Joe vyráží na lov.

„New York má asi 8 miliónů obyvatel, takže sbalit nějakou pěknou kočku není vůbec těžké. Stačí jim něco naslibovat, nějak je oblbnout a o rekreaci mám postaráno,“ chlubí se Joe a přitom dodává, že jeho nejčastější hostitelky jsou Češky, Slovenky a Rusky.

Joe @ Youtube.com

„Včera jsem se krásně vyspal v pohodlné posteli a k večeři jsme měli křupavé humry", Popisuje svůj úspěšný den mladý bezdomovec.

Na ulici ho dostali drogy!

„Když mi matka našla skrýš, kde jsem měl schované drogy, vyhodila mě z domu. Takže jsem si za svůj osud mohl vlastně sám. Nezbývalo mě tedy nic jiného, než se přizpůsobit. Jinak bych skončil jako většina místních pobudů s novinami na hlavě." Joe tvrdí že s drogami úplně přestal, protože mu zničili život. Ale pro alkohol má pořád slabost a s tím už nic nehodlá dělat. Joe je za svůj život rád, nestěžuji si na jeho LIFESTYLE.

„Možná že spím 2 dny v týdnu na kartónu krabice, ale nemusím pracovat, vstanu si v kolik chci, dělám si co chci a mohu jít kamkoli se mi zachce. Nikomu nechci jít vzorem, né každý má pro můj život pochopení a žaludek, ale už je to tak."

Co si myslíte vy? Chtěli by jste být v kůži této Casanovy?
loading...