Bílé Vánoce bez sněhu? Jde to u Vás doma

I když je podle kalendáře zima, venku to vypadá jako začátek podzimu. Říkáte si, jak vykouzlit vánoční atmosféru, když počasí stávkuje? Poradíme vám pár tipů!

 

I když nenapadne žádná sněhová nadílka, pořád máte možnost vytvořit ve svém interiéru kouzelné bílé Vánoce. Na výběr totiž máte až neskutečné množství dekoračních doplňků, pomocí kterých můžete vyzdobit každý kout svého domova, tedy nejen obývací pokoj, ale také prostor vaše luxusní koupelny a ložnice nebo moderní kuchyně.

 

Bílá barva je letos in!

 

Bytové doplňky s vánoční tématikou jsou dostupné snad v každém barevném provedení, na které si jen vzpomenete. Pokud se však chcete řídit aktuálními trendy, pak sáhněte po barvě bílé, která se dá lehce zakomponovat do různých stylů.

 

Posedlost vintage?

Máte rádi staromódní věci? Vintage styl je oblíbený nejen v oblékání, ale také v bytové dekoraci. Vyzdobte interiér roztomilými zvonečky, punčochami, rolničkami. Možná se to nezdá, ale právě pomocí staromódních vintage kousků můžete vytvořit dokonalou vánoční atmosféru vašeho dětství. Možná máte doplňky ještě zdob, kdy jste byli dětmi, v tom případě vás výzdoba nabude ani moc stát. V případě, že takové štěstí nemáte, je třeba si vydat na nákupy. Ale žádné obavy, obchody specializované na bydlení (koupelnový nábytek, kuchyně, dekorace všeho druhu atd.) mají v nabídce také zboží vintage stylu.

 

Elegance skandinávského stylu

Máte rádi eleganci a přírodní materiály? Pak si zamilujete skandinávský styl doplňků v typických barvách bílé a červené. Bílé polena břízy u krbu, kožešina na křesle, hřejivá deka na pohovce nebo závěsná skřínka do koupelny zdobená živou větvičkou ve váze.To vše je skandinávské a krásné!

 

Typické pro Česko

I když většina Čechů není věřící, oblíbeným dekoračním prvkem je andělíček oděný do bílého roucha. Tento představitel českých Vánoc je k vidění snad v každé domácnosti. Zavěste anděla na stromeček, pověste ho na vchodové dveře nebo jej postavte na krbovou římsu.

 

Jak zdobíte svůj domov vy?loading...