Zdroj: Youtube.com/
16.03.2017 by Rudolf Hasák

Bléé! Youtuber kvůli sledovanosti snědl mrtvou myš

challenge, video, myš, snědl, jídlo, mrvá myš, bléé, nechutné, humux

Každý chce být tím slavným youtuberem, který nemusí pracovat a bude se živit jen natáčením videí na youtube. Zní to jako pohádka, ale mnozí se vážně takto živí. Proslavit se však je extrémně složité, pokud nemáte originální a zajímavý obsah, jakým byste se odlišili.

Kvůli sledovanosti můžete sníst své výkaly, políbit od léta nemytého bezdomovce nebo jen tak nadělat taxikáři na zadní sedadlo vozu a vše si zaznamenat na kameru. K zoufalému kroku přistoupil ještě naprosto neznámý youtuber Hans z kanálu StarzGamez.

Tento člověk opravdu snědl před kamerou mrtvou myš a nejspíše doufal, že se díky tomu na youtuberské scéně konečně prosadí. Vzhledem k tomu, že je jeho šílenost na internetu už několik měsíců a má prozatím jen pár stovek zhlédnutí, rozhodli jsme vám ukázat, jakou demencí trpí dnešní mládež a trochu mladáka zpropagovat, nechť má také radost ze života.Pseudo-Youtuber měl totiž během svého kousku co dělat, aby se nepozvracel, a vy budete mít při sledování nejspíše podobný problém. Tak mladý pane, padnete-li ještě na větší dno... prosím, zašlete nám nějaké video, které položí na lopatky i naše čtenáře...

Komentáře