Zdroj: telegraph.co.uk
16.09.2015 by Rudolf Hasák

Blondýnce se narodila černoška! Teď žaluje spermobanku

ze světa, bílá, spermabanka, černoška, žena, žaluje

Ženu čekalo po porodu pěkné překvapení, nestačila se divit svým očím.  Jaké si to uděláš, takové to máš!

Jak jinak si může lesbička založit rodinu, odmítá-li pánské přirození? Měla na výběr adopci, ale tato blondýnka si chtěla prožít porod na vlastní kůži. Nenechávala nic náhodě a vrhla se do spermabanky pro potřebný matroš. Zvolit si dárce mohla sama a tak to také dopadlo.

Když se po 9 měsících dočkala, byla překvapená a totálně zdrcená. Porodila totiž černouška.

Později se ukázalo, že zaměstnanci spermabanky někde udělali chybu. Novodobá maminka neměla silné nároky, ale že koupí zajíce v pytli jí nenapadlo ani ve snu. Blondýnka se světle krémovou pletí se teď bude muset starat o černé tmavovlasé miminko.

Jennifer Cramblettová a její přítelkyně Amanda Zinkonová teď žalují lékaře spermabanky a požadují odškodnění. Klinika však chybu kterou udělala a vše svádí na jednoho ze svých dlouhodobých zaměstnanců. Jedná se pouze o obětního beránka?

Jennifer Cramblettová žaluje spermobanku.

Jennifer Cramblettová žaluje spermabanku, zdroj: TASR

Podle spermobanky měl tento zaměstnanec problémy s rukopisem ženy, která se nechala oplodnit a tak naschvál vybral špatné vzorky sperma, které patřili Afričanovi.

Je to ale už dlouhá doba... Obě ženy vychovávají malé děvčátko už tři roky, ale až nyní se začínají bát a potýkají se s patřičnými nepříjemnostmi. Děvčátko se jmenuje Pyton a lesbičky ji milují z celého srdce. Ovšem dívky žijí v bílé čtvrti a tak narozené batole čeká drsný a těžký život.

Zdroj: tvnoviny.sk
Komentáře