Brusky na nehty pro rychlou a efektivní nehtovou modeláž

Bruska na nehty ulehčují a zpříjemňují práci při modeláži nehtů. Je ale potřeba najít přístroj, který splňuje všechny požadavky, i ty nejnáročnější, aby se s ním pohodlně pracovalo. Pokud se v sortimentu alespoň trochu orientujete, možná máte zkušenosti s některými staršími modely. Ovšem za vyzkoušení stojí nová generace těchto přístrojů pro broušení nehtů, a to ty od společnosti JSDA Power.

Kvalita zaručena!

Výrobce si za kvalitou těchto frézek na nehty pevně stojí a díky tomu se vyhnete problémům, které mohou vyvstat s jinými modely. Každá bruska se totiž testuje ještě ve výrobě! Určeny jsou do středně náročného provozu, mají vysoký výkon 35W a bruska JSDA JD105H dokonce 65W, takže je vhodná i jako bruska na pedikůru. Samozřejmostí je pak obousměrná rotace u všech typů.

Bruska, se kterou se vám bude příjemně pracovat

Rukojeť brusky na nehty perfektně padne do ruky a velmi příjemně se s ní pracuje. Téměř necítíte vibrace, což určitě každý, kdo nehty modeluje pravidelně, uvítá a uleví to jeho rukám při práci. V každém balení najdete kromě brusky i náhradní frézky na nehty, brusný váleček a praktický stojánek.

Vybírejte z několika modelů

Na výběr je z několika modelů. Některé frézky na nehty mají nižší výkon a jsou sice úplně jednoduché, ale i tak velmi dobře použitelné. Některé se ovládají pomocí nožního pedálu, další mají dokonce vestavěný displej, regulace otáček bývá za pomoci otočného knoflíku.

Frézka na nehty může být i pěkným dárkem

Záleží jen na vás, jaké z brusek dáte přednost, jisté ale je, že s kvalitou budete spokojeni. Pokud požadujete zároveň brusku na pedikůru, zvolte určitě model s největším výkonem a nejvyšším počtem otáček. Bruska může být i užitečným dárkem pro někoho, kdo se manikúrou nebo pedikúrou zabývá.loading...