Brutálně znásilnil spolužačku! Inspirovalo ho 50 odstínů šedi

Svázal ji, mlátil a tvrdě znásilnil. Popisuje student (19) který nechce být jmenován... Tvrdí ale, že za všechno může 50 odstínů šedi! Film ,který ho inspiroval k krutému činu.

Žádná láska a žádný něžný sex! Pozval svoji spolužačku na kolej na doučování! Přitom si přehrávali scénky z filmu. Poté to přišlo.... zbil ji k nevědomí a na tvrdo ji znásilnil Mohammad Hossein (19) z Chicaga.

Věděla jeho spolužačka do čeho jde? Požádal ji, aby si svlékla kalhotky... Nejdříve neprotestovala, neboť v něžném milování neviděla nic špatného. Kalhotky i podprsenku si nechala. Pak ji Hossein svázal pásky, přes oči jí přetáhl čepici a dal jí roubík z kravaty. Potom z ní stáhl spodní prádlo a několikrát ji praštil dalším páskem.

Dívce už se to nelíbilo a chtěla přestat! Začala se svíjet v bolestech, plakat a křičet! Jen ať už ji nechá. Mladík nepřestával a mlátil ji čím dál více!

Když ji pustil, studentka vše nahlásila policii. To stejně nic nevyřešilo! Hossein už je venku na kauci, která byla stanovena ve výši 500 000$.

Jeho právník se přiklonil k verzi, že za všechno může ten zpropadený erotický film. A o žádné znásilnění se nejednalo, pouze o domluvené sjednané erotické hrátky.

http://tn.nova.cz/clanek/des-student-brutalne-znasilnil-spoluzacku-podle-50-odstinu-sedi.htmlloading...