Bude z toho nový hit? Roztahováky dávno vyšly z módy

Máte nějaké sklony k deformaci těla? Chtěli jste se někdy nechat potetovat, nebo si nastřelit piercing?

V dnešní době je to celkem oblíbené a nikomu to nepřijde divné, jestli má Pepa potetovanou celou paži, Langerová roztažené uši nebo Štika piercing v bradavce.

Určitě budete znát někoho, kdo se jimi honosí. Může v tom být vyjádřen názor člověka, nebo jde čistě o symboliku.

Ovšem kde je hranice, která dělá váš vzhled a kde hrozí už sebepoškozování? Tento muž se rozhodl, že se od ostatních chce lišit ještě o něco více. Na co roztahováky, když si do uší rovnou můžete vyřezat díry?

Co si o tom myslíte?


Musíme přiznat, že oproti tunelům do uší vypadá tohle opravdu morbidně. Možná se ptáte, jestli takto "vylepšené" uši nebudou ovlivňovat sluch. Inu, to je dobrá otázka.

Prý by to na sluch nemělo mít žádný vliv, až na jeden malý detail.

"Může to ovlivnit vaši schopnost rozpoznat směr, ze kterého zvuk přichází po dobu asi prvního týdne, nebo dvou, dokud si na to váš mozek nezvykne", napsal v popisku svého příspěvku jeho autor na Twitteru.

No, to asi ukáže až čas. Každopádně my doufáme, že se z toho nový trend nestane, protože upřímně řečeno nám toto přijde odporné. Postupem času snad budou lidé rádi, pokud jim z ucha nezbude nic. Doufám že se toho již nedožiji :D.

Chai also performs

Pyšníte se také nějakým tetováním, nebo piercingem? Máte díru v hlavě nebo hadí jazyk? A co si myslíte o této tělesné modifikaci? To nám můžete napsat do komentářů!


Podívejte se také na další úchylky, modifikace těla, čeho jsou lidé schopni...

loading...