Buďte ve spojení se svými blízkými, ať jsou kdekoliv

Máte příbuzné či známe v zahraničí? Potřebujete vyřídit obchodní záležitosti s někým, kdo je na druhém konci světa? Ať už máte k volání do zahraničí z mobilu jakýkoliv důvod, nespokojte se s vysokými částkami, které Vám za to účtuje operátor, a najděte někoho, komu jde především o Vaši spokojenost a ne o to, jak co nejvíce vydělat. Víme, že takový mobilní operátor se v ČR velmi těžko hledá. Čtěte dále a již hledat nemusíte.

Pokud chcete získat více za méně, potom je tu společnost 3ton právě pro Vás. Ani volání do zahraničí nemusí stát mnoho peněz. Cenu volání do zahraničí z mobilu účtujeme podle tří zón. Volat do sousedních států můžete již za 4,90 Kč. A pokud potřebujete volat do vzdálenějších zemí, i v tom případě Vám nabízíme bezkonkurenční ceny. Stejně tak i SMS do zahraničí můžete posílat opravdu výhodně.

Levné volání do zahraničí není jedinou výhodou, kterou našim zákazníkům přinášíme. Jaké další výhody Vám můžeme nabídnout?

•    Výhodný roaming – volejte i Vy ze zahraničí za skvělé ceny a přijímejte hovory v rámci Evropy zdarma

•    Levný internet v mobilu – buďte neustále připojeni doma i v zahraničí

•    Tarify za nízké ceny – využijte paušálních i předplacených tarifů a získejte více za méně

•    Spolehlivé pokrytí po celé ČR – mějte možnost volat, psát i surfovat na internetu ze všech koutů naší republiky

•    Skvělá zákaznická podpora – vyřizujte své požadavky snadno a rychle

Připojte se k nám a buďte se svými blízkými ve spojení, ať jsou kdekoliv. Neváhejte zjistit více o volání do zahraničí z mobilu i dalších službách. Věříme, že se připojíte k našim spokojeným zákazníkům a poznáte jaké to je, když na Vás operátorovi záleží. Chtějte zkrátka to nejlepší, za ty nejlepší ceny.
loading...