Bůh jí obdarouval vousy! Lidé na ní pokřikují... Jdi se zabít!

Lidé odlišní od jiných to nemají v životě jednoduché. Postačí vám jedna anomálie a ihned jste vyčleněni z kolektivu, nikdo se s vámi nebaví, dívají se na vás skrz prsty a všichni okolo na vás prstem ukazují.

Toto mladé děvče je tomu svědkem! Má problém s hormony a to jí znesnadňuje život. Najdou se jedinci, kteří se teď při pohledu na 24 letou Almu Torresovou zasmějí, ale zkuste se vžít do její kůže.

Když jí bylo 16 let, doktoři ji diagnostikovali syndróm polycystických ovárií (PCOS). Jedná se o hormonální nemoc, která se často projevuje růstem nadměrného ochlupení.

Vousy na tváři a ochlupení hrudníku mohou být ženě nepříjemné... Alma se s tím roky snažila vypořádat a skrývat svůj handicap.

Bearded Woman Refuses To Shave Despite Horrendous Campaign Of Bullying %name

To trvalo několik let a do dnes, kdy se s tím rozhodla smířit a přestala se skrývat. Přestala se holit a ukázala se médiím. Má jasný plán!

Chce podpořit další ženy, aby se nestyděli za svůj vzhled a chyby na kráse. Všichni jsme z jednoho těsta, tak nač něco skrývat?

V minulosti to neměla jednoduché, hodně lidí se jí posmívalo, psalo já anonymní zprávy, aby se šla zabít, nechť raději spáchá sebevraždu atd.

Teď je to už za ní, poprala se s tím a chtěla by pomáhat dalším lidem, kteří byly terčem posměšků.

Bearded Woman Refuses To Shave Despite Horrendous Campaign Of Bullying %name

Zdroj:Facebook/Alma Torresloading...