Bydlení, design a staging, aneb jak zařídit pohodlné bydlení

Zajištění nového bydlení je samo o sobě hodně složitou záležitostí, až by se zdálo, že novou nemovitost potom vybavit a zařídit musím být hračka. Jenže sladit svá přání s realitou a transformovat je ve skutečnost nebývá vždy jednoduché. Ideální je v takový okamžik zavolat na pomoc odborníka na bytový design, který z vašeho interiéru vyčaruje praktické i elegantní bydlení.

Interiér se vším všudy, ne obludy

Návrh interiéru by měl rozumně přetavit představy o bydlení takovým způsobem, aby výsledek odpovídal konkrétnímu vkusu a potřebám majitele a přitom prezentoval jeho jedinečnost. Svěřte se proto bez obav do péče bytového designéra se zkušenostmi a znalostí moderních trendů. Poradí vám s řešením dispozice obytného prostoru, vybere doplňky, navrhne aplikaci různých vychytávek a zlepšení. Všechno samozřejmě s citem pro detail a s dostatečným množstvím kreativity, aby dokonalá kombinace barev i stylů vytvořila pevný celek. 

Home staging, hodně výhodná investice

Designér, to by vlastně měl být takový umělec a také člověk s darem naslouchat. Ke každému zákazníkovi by měl umět přistoupit s citem pro jeho individualitu, aby zafungovalo naladění na jednu notu. V případě, že se chcete přestěhovat, zjednoduší prodej stávající nemovitosti home staging. Nebojte, nejsou to nějaká kouzla, ale profesionální úprava nemovitosti k co nejvýhodnějšímu prodeji nebo pronájmu. Při aplikaci home stagingu rychleji najdete kupce a navíc za mnohem lepších finančních podmínek. Do lepšího bydlení se tak přestěhujte mnohem dříve.loading...